6 تا از بهترین هتل های دبی

ویژه - ۱۳ آذر ۱۳۹۷

شاید زمانی دبی بیابانی بود، بدون هیچ جاذبه و مرکز خرید و برج‌هایی که آن را به شهرت جهانی برسانند اما الان قضیه بسیار متفاوت است ...


نیکی بیچ (NIKKI BEACH)


نام تجاری نیکی بیچ که در رده صعودی برندها قرار دارد مکانی است که یک زندگی ساحلی پرجنب و جوش را نشان می‌دهد و باعث شگفتی است که مدت زیادی طول کشید تا در دبی پا گرفت. این مجموعه برگرفته از یک برند عالیست که در تایلند، یونان و ترکیه به خوبی کار می‌کند و مجموعه‌ای از 117 اتاق و سوئیت و همچنین 15 ویلای بسیار لوکس و 63 واحد راحت برای اقامت دائم دارد. اگر همه اینها مثل یک حقه سینمایی به نظر می‌رسد، در ادامه می‌توان به توصیف نورپردازی، عاج‌های به کار رفته در داخل این بنا و حتی روی ماسه‌های داغ، حس لذت‌بخش آب‌های گرم خلیج، یا کافه ساحلی مجهز و تزئین شده پرداخت.


- شروع قیمت اتاق دونفره از 375 دلار.


 


لا ویلا سیتی واک  (LA VILLE CITY WALK)


سیتی واک یکی از پروژه‌های تور دبی است که گویی بهار از دل بیابانی بایر در عرض چند هفته شکل گرفته است. اما در حقیقت سال‌ها طول کشید تا برنامه‌ریزی و ساخت این ایده جدید تفریحی در منطقه قدیمی جمیرا نمایان شود. این منطقه به لطف ورود پروژه جدید آبراه‌های رویایی شهر، به سرعت در حال تغییر است. سیتی واک تنها هتل با کیفیت این منطقه با دسترسی آسان به بسیاری از جاذبه های گردشگری شهر می‌باشد. البته هیچکدام دقیقا بیرون از ورودی این هتل نیستند اما تنها با پیمودن مسیری 10 دقیقه‌ای با تاکسی در دسترس می‌باشند.


- شروع قیمت اتاق دو نفره از 370 دلار.


 


ویکروی دبی (VICEROY DUBAI)


بسیاری از هتل‌ها ادعا می‌کنند که منحصربه‌فرد هستند اما یاس ویکروی در ابوظبی به واقع اینگونه است. پایه‌های این هتل بلند قامت در دو طرف پیست اتومبیلرانی فرمول 1 قراردارد و رانندگان از زیرآن عبور می‌کنند. این هتل جدید از شعبه دیگرش که در محدوده نخل جمیرا قرار دارد آرام‌تر است. علاوه بر نمای آب‌های تمیز و شفاف خلیج فارس، مناظر بی‌نظیری از افق خیره‌کننده داراست که مجموعه مارینا دبی را تشکیل می‌دهد. ویکروی با تعدادی بالغ بر 470 اتاق در 16 طبقه، دقیقا یک بوتیک هتل نیست اما با تخصص غیرقابل انکاری در خلق تجمل و زیبایی یکی از مناسب‌ترین هتل‌ها از نظر قیمتی در مجموعه نخل را ایجاد کرده است.


- شروع قیمت اتاق دونفره از 250 دلار.


 


آدرس بلوار (ADDRESS BLVD)


با وجود یک سیستم پستی ناکارآمد، به نظر می‌رسد آدرس‌های زیادی در دبی وجود نخواهد داشت اما در واقع آدرس‌های زیادی موجود است. نام این برند در 31 دسامبر سال 2015 و پس از وقوع آتش‌سوزی در آغاز جشن‌های سال نو به طور ناخواسته برسر زبان‌ها افتاد. بقایای این هتل تحت بازسازی است (با امید به اینکه اینبار ضدحریق باشد) اما قبل از برپایی مجدد، هتل جدیدی در نزدیکی آدرس بلوار بازگشایی کرد. این هیولای 72 طبقه درجوار دبی مال، ساعاتی از روز را در سایه برج خلیفه، بلندترین سازه جهان، سپری می‌کند.


- شروع قیمت اتاق دونفره از 415 دلار.جمیرا النسیم  (JUMEIRAH AL NASEEM)


هتل‌های زیادی وجود ندارند که به عنوان مجموعه هتل‌ها در نظر گرفته شوند اما مدینت جمیرا عظیم (Madinat Jumeirah) در تور دبی یکی از این موارد است. در حال حاضر یکی از بزرگترین هتل‌ها در کشور است و به نوعی النسیم در دل آن قرار دارد. مکان آن درست در جهت نماد دبی یعنی برج العرب قرار دارد. النسیم نام محلی در جمیرا را در چندین کیلومتر از خط ساحلی دبی به انحصار خود درآورده است. اقامت در این هتل به شما امکان دسترسی به تمام هتل‌های جمیرا را می‌دهد. مجموعه 40 رستوران موجود در اطراف کانال‌های مصنوعی ونیزی، آن را به زیبایی تزئین کرده است.


- شروع قیمت اتاق دو نفره از 340 دلار.


 


دوکس (DUKES)


وقتی هتل اصلی دوکس در لندن ساخته شد، امارات متحده عربی بیشتر یک جامعه قبیله‌ای در بخشی از کشورهای حاشیه‌ای بود. در سال 1908 بسیاری از کسانی که در مراسم افتتاحیه هتل لندن حضور داشتند دبی را به سختی در نقشه پیدا می‌کردند اما از اواخر آوریل امسال، دبی خود دارای این هتل می‌باشد. این هتل در منطقه نخل جمیرا واقع شده و به دور از رسم و رسوم قدیمی انگلیسی می‌باشد اما هنوز هم تلاش می‌کند تا برخی از ظرافت‌های خاص امپراطوری را به نمایش درآورد.


- شروع قیمت اتاق دو نفره از 365 دلار.
  • استفاده از مطالب این نوشتار فقط با ذکر منبع بلامانع است.