10 تور برتر بانکوک

ویژه - ۱۴ مهر ۱۳۹۷

در این مقاله شما را با بهترین تجربیات در پایتخت اسرار‌آمیز تایلند آشنا می‌کنیم. در تور بانکوک با تاریخ و میراث فرهنگی غنی، شادابی جوانی، اجراهای متنوع صحنه‌ای، زیبایی طبیعی و بیش از چند جاذبه گردشگری پنهان، راه‌های زیادی برای لذت بردن از سفرتان خواهید داشت.

با ثبت‌نام در یک تور می‌توانید خود را از زحمت برنامه‌ریزی برای رفتن به نقاط مختلف معاف کنید و از دردسرهایی که پیش می‌آید، دور بمانید تا از سیاحت بانکوک بیشترین لذت را ببرید. در تورهای بانکوک از تورهای نیمروزی گرفته تا تورهای چند روزه می‌توانید از کوتاه‌ترین فرصت‌ها برای تجربه یکی از جاذبه‌های این شهر رنگارنگ در تور تایلند استفاده کنید.


 


بانکوک سیتی، معبدها و گراند پالاس

شهر قدیمی؛ مدت زمان : 4 ساعت

بانکوک صدها معبد دارد، اما این تور خاص متفاوت است زیرا شما را به وات پو خانه بودای لمیده و معبد وات پراکائو یا معبد بودای زمردی می‌برد که یک مجسمه بودا از زمرد خالص بر فراز آن نصب شده است. همچنین این تور شما را به سیاحت تاریخی‌ترین و مهم‌ترین بنای فرهنگی تور تایلند، گراند پالاس خواهد برد.


 


بازار شناور دامنئون سادواک


دامنئون سادواک، راچابوری؛ مدت زمان: 6 ساعت


بازدید از دامنئون سادواک، پیشگام و پرچمدار تمام بازارهای شناور بانکوک، با وجود توریستی شدن فضای آن، هنوز جاذبه‌های ویژه خود را دارد. کانال‌های باریک با قایق‌های دراز مملو از محصولات تازه که برای قرار گرفتن در بهترین موقعیت با هم رقابت می‌کنند و زنان فروشنده‌ای که پاروزنان این‌سو و آن‌سو می‌روند و در هر لحظه آماده چانه زدن هستند را تصور کنید. این تصویر سرزنده و همینطور محبوبیت بازار، موقعیت استثنایی دامنئون سادواک به عنوان یکی از نمادهای فرهنگ بانکوک را حفظ می‌کند.


 


قابق غذاخوری آپسارا در هتل بانیان تری


کنار رودخانه؛ مدت زمان: 1.45 دقیقه


تماشای معابد زیبای بانکوک در شب، به ویژه اگر روی رودخانه چائو پرایا شناور باشید، از دست دادنی نیست. فضای مجلل آسپارا، در هتل بانیان تری، یک شب استثنایی برای شما می‌سازد. مسافران در حین استراحت در مقابل منظره‌های دیدنی‌ مشهور بانکوک، از غذاهای لذیذ تایلندی لذت می‌برند. این تور شناور روی رودخانه یک ساعت و چهل و پنج دقیقه طول می‌کشد و از روبه‌روی معبد وات آرون (معبد سپیده‌دم) می‌گذرد.


 


نمایش کاباره کالیپسو


چاروئِن کرونگ (آسیاتیک)؛ مدت زمان: 2 – 1 ساعت


کاباره کالیپسو با برنامه‌های پرهیجان، کلاسیک و اجراهای سبک برادوِی، یکی از برجسته‌ترین سالن‌های نمایش بانکوک است. ارزش تولیدات این سالن بسیار بالاست و پرفورمرهای آن بدون شک شما را شگفت‌زده خواهند کرد. آوازها از سبک‌ها و خوانندگان مختلف برای تمامی اعضای خانواده مناسب است. به علاوه هر بلیت امکان استفاده از یک بوفه پر از خوردنی‌ها و نوشیدنی‌های لذیذ را نیز به شما هدیه می‌دهد.


 


تونبوری کلونگز و گراند پالاس


کنار رودخانه، شهر قدیمی؛ مدت زمان: 5 ساعت


کلونگ‌های (کانال‌های) بانکوک تنها یادگارانی از گذشته نیستند. بسیاری از آنها هنوز به عنوان شریان‌های عبور و مرور شهر نقش مهمی در روند فعالیت شهری دارند.  در این تور صبحگاهی یک قایق سریع دم دراز شما را از میان آشپزخانه‌های شناور، معبدهای زیبا و صحنه‌های رنگارنگ و متنوع آبراهه‌های خوش‌منظره تونبوری به خشکی می‌رساند تا به دیدار مهم‌ترین بنای تاریخی و فرهنگی بانکوک، گراند پالاس بروید.


 


تور رودخانه آیوتهایا


بانگ پا – این، آیوتهایا؛ مدت زمان: 8 ساعت


یک سفر یک روزه به پایتخت باستانی آیوتهایا، تجربه متفاوتی در مقابل پایتخت مد روز و پیشرفته امروزی تایلند است. در این تور یک روزه می‌توانید ویرانه‌های جادویی فراوانی را از روی قایق ببینید. این تور با یک سفر 1.30 دقیقه‌ای به این شهر آرام آغاز می‌شود و پس از رسیدن می‌توانید باقی روز را به سیاحت معابد و گوش دادن به تاریخ پرافتخار تایلند بگذرانید.


 


سیام نیرامیت


راچاداپیسِک؛ مدت زمان: 5 ساعت


جمع کردن تمام شکوه و جلال سرزمین لبخندها در یک اجرای صحنه‌ای 80 دقیقه‌ای کار آسانی نیست. اما سیام نیرامیت این کار را روی بزرگترین صحنه جهان با صدها بازیگر و ظرافت مخصوص تایلندی به زیبایی تمام انجام داده است. اولین پرده نشان می‌دهد که چگونه سرزمین سیام تبدیل به چهار راه برخورد فرهنگ‌های مختلف شد، پرده دوم روایت می‌کند که کارما چطور مردم تایلند را متحد کرد و در پرده آخر با ریشه‌های تایلندی این مراسم مذهبی آشنا می‌شویم. بوفه شام تایلندی در اغلب اجراها دایر است.


 


جهان زیر آب در بانکوک


سیام؛ مدت زمان: یک روز کامل


این تور یک روز عالی برای تمام اعضای خانواده است. جهان زیر آب بانکوک، یکی از بزرگترین آکواریوم‌های زیرزمینی در جنوب‌شرق آسیا شما را به تماشای یک نمایشگاه مبتکرانه در سطح جهانی با بیش از 30000 گونه جانوری از اعماق و حوزه‌های آبی مختلف سرتاسر جهان دعوت می‌کند.


 


تور رودخانه کوای با قایق‌های دم دراز


کانچانابوری؛ مدت زمان: 10 ساعت


رودخانه کوای بیشتر از یک یادگار بازمانده از جنگ جهانی دوم است و تور اطراف کانچابوری در میان محیط طبیعی بکر نزدیک به مرزهای برمه این را ثابت می‌کند. راه‌آهن مرگ و پل رودخانه کوای و موزه تاریخی در کنار منظره‌های زیبای کوهستانی، سفری مطبوع با قایق‌های دم دراز روی رودخانه مائه کلونگ و همینطور فعالیت‌هایی مثل فیل‌سواری با بوفه ناهار تایلندی روز زیبایی را برای شما خواهند ساخت.


 


دریم ورلد


رانگسیت؛ مدت زمان: یک روز


در این تور شما و به ویژه کودکان یک روز استثنایی را در این پارک تفریحی بزرگ با انواع متنوع نمایش‌ها و دستگاه‌های سواری در چهار سرزمین رویاها خواهید گذراند. پارک در باغ‌هایی زیبا و دوست‌داشتنی، به چندین استخر، مسیر پیاده‌روی، قلعه‌های افسانه‌ای و بیش از 15 دستگاه سواری هیجان‌انگیز برای تمام سنین مجهز است. به علاوه سرویس رفت و برگشت به هتل نیز فراهم است.


   • استفاده از مطالب این نوشتار فقط با ذکر منبع بلامانع است.