۹ جایی که باید در مارماریس ترکیه ببینید (قسمت دوم)

ویژه - ۳ مهر ۱۳۹۶

مارماریس یکی از شهرهای ترکیه است که دیدنی‌های زیبایی دارد. در تور مارماریس می‌توانید زمان زیادی را صرف گشت و گذار و گردش در این شهر کنید. در ادامه ۹ کاری که می‌توانید در تور ترکیه و سفر به مارماریس انجام دهید را فهرست کرده‌ایم. همراه نکست هالیدی باشید.


در بخش قبلی، چند جاذبه از این فهرست ۹ تایی را به شما معرفی کردیم. در ادامه سایر دیدنی‌های مارماریس و کارهایی که می‌توانید در تور ترکیه انجام دهید را معرفی خواهیم کرد.


دالیاندالیان منطقه‌ای بسیار زیبا در کنار رود است که تجربه‌ای دلچسب برای افرادی که از این شهر دیدن می‌کنند به وجود می‌آورد. این تجربه شامل گردش با قایق در رودخانه، بازدید از خرابه‌های زیبا و باستانی، جزیره لاک‌پشت و تعدادی از بهترین و معتبرترین رستوران‌های ترکیه. یکی از نکات قابل توجه نیز سنگ‌نگاره‌های خارالعاده‌ی کاریان در دیواره‌های صخره است.


ساحل ایزملرارتفاع آب در این نقطه کم و بسیار تمیز است. همچنین شن‌های ساحل نیز نرم و تمیز است. این ساحل برای خانواده‌ها بسیار مناسب است. شما می‌توانید در حای که در ساحل نشسته‌اید از منظره‌ی زیبای رشته‌کوه‌ها نیز لذت ببرید. این مکان بهترین جا برای تماشای غروب آفتاب است.


غواصی زیر دریاغواصی در این مکان به دلیل منظره زیبای زیر آب و طبیعت دست نخورده‌اش بسیار محبوب است. شرکت‌های زیادی هستند که شما می‌توانید با هر سطح از مهارت و هر قیمتی به وسیله آن‌ها از غواصی کردن لذت ببرید.


میدان 19 May Youth Squareاین میدان در نزدیکی ایستگاه Dolmus قرار دارد و یکی از جاذبه‌های گردشگری و محل تفریحی عمومی مارماریس به حساب می‌آید. نه تنها‌ محل فواره‌های رقص آب است بلکه محلی پر از رستوران‌ها، فروشگاه‌ها، موسیقی زنده‌ی خیابانی و فرهنگ است.


موزه مارماریسموزه مارماریس درون یک قلعه واقع شده است. مکانی عالی برای آشنایی با تاریخ. این موزه مسلما مکانی عالی برای علاقه‌مندان به تاریخ است. پیشنهاد ما به شما این است که برای بازدید از این موزه ۳ ساعت وقت بگذارید. این موزه میزبان تعداد زیادی از آثار هنری از دوره عثمانی است. خود قلعه نیز بسیار تماشایی است و میتوانید از این مکان دیدنی نیز به عنوان یک جادبه گردشگری جدا از موزه، دیدن کنید.


مرجع: theculturetrip.com  • استفاده از مطالب این نوشتار فقط با ذکر منبع بلامانع است.