پارک‌ها و مناطق تفریحی دبی (قسمت دوم)

ویژه - ۲۳ آذر ۱۳۹۶

پارک‌ها و مناطق تفریحی دبی برای کودکان و نوجوانان مناطق بسیار مناسبی هستند و خاطرات شگفت‌انگیزی را برای آن‌ها خواهد ساخت. در برخی از این مناطق، تمام اعضای خانواده می‌توانند لحظات خوبی را در کنار یکدیگر سپری کنند. همراه نکست هالیدی باشید تا در ادامه قسمت اول با باقی این پارک‌ها و مناطق تفریحی آشنا شوید.


Kidzaniaاین مکان در دبی مال واقع شده است و غالبا به فعالیت‌های تجاری و اقتصادی بزرگسالان می‌پردازد. افراد زیادی در این مکان فعالیت‌های اقتصادی و تجاری خود را پیش می‌برند و از سویی دیگر کودکان هم در این مکان تفریحات خاص خود را خواهند داشت و سرگرم می‌شوند.


Dubai’s Desertصحرای دبی مکانی است که نباید فرصت تجربه خاص و بی‌نظیر دیدن آن را از دست داد. در این مکان سافاری‌های خاصی بر روی اسب یا شتر وجود دارد که این فعالیت‌ها برای کودکان بسیار لذت‌بخش خواهد بود. اگر دوست دارید تجربه دیدن این صحرا در شب را هم داشته باشید، می‌توانید در این مکان کمپ بزنید و در شب ستاره‌ها را مشاهده کنید.


Dolphin Bayاین مکان یکی از بهترین مکان‌ها برای افرادی است که دوستدار طبیعت و عاشق فعالیت‌های هیجان‌انگیز هستند. این مکان یکی از بهترین مناطق برای مشاهده دلفین‌ها است. در این مکان کودکان تفریحات زیادی برای انجام دادن دارند که مهمترین آن دیدن دلفین‌ها و بازی با آن‌ها است. در انتهای بازدید خود از این مکان شک نکنید که کودکان می‌گویند امروز یک دوست جدید پیدا کرده‌اند!


Dubai Ice Rinkاسکی بر روی یخ آن هم در وسط بیابان؟ عجیب است اما باید قبول کرد که در دبی همه چیز اتفاق می‌افتد. این مکان که وسعتی به اندازه زمین‌های اسکی المپیک دارد، در دبی مال واقع شده است و افراد مختلف با هر سن و هر سطح مهارت از اسکی روی یخ می‌توانند در این مکان لحظات خوبی را سپری کنند. این مکان قطعا یکی از بهترین مکان‌های تفریحی برای کودکان و حتی بزرگسالان است. در این مکان مربی‌هایی هم وجود دارند که به شما اسکی روی یخ را آموزش خواهند داد.


Bounce Dubaiکودکان (و حتی بزرگسالان) در این مکان با چالش خاص و هیجان‌انگیزی مواجه می‌شوند که در آن تعداد 100 ترامپولین به یکدیگر متصل شده است. کودکانی که سن پایین‌تری دارند می‌توانند از ترامپولین‌های با ارتفاع کمتر استفاده کنند در حالیکه کودکان بزرگتر می‌توانند در ارتفاع زیاد بر روی ترامپولین‌ها لذت ببرند. در این مکان پس از تفریحات بسیار زیاد، امکان تجربه یک خواب راحت و آرامش هم وجود دارد.


Wild WadiWild Wadi یک پارک آبی است که بیش از 30 جاذبه مختلف برای تمام اعضای خانواده دارد. سوار یک رولرکستر آبی شوید، بر روی سرسره‌های آبی بروید یا با خیالت راحت بر روی آب شناور شوید و برج العرب را مشاهده کنید. کودکان در این مکان می‌توانند از سرسره‌های مخصوص به خود استفاده کنند و لذت ببرند. بخش‌های زیادی در این مکان صرفا برای استفاده کودکان درست شده که هر کدام به نحوی برای کودکان با هر سنی بسیار جذاب و جالب خواهد بود.  • استفاده از مطالب این نوشتار فقط با ذکر منبع بلامانع است.