نوروز امسال و کشتی کروز در کیش

ویژه - ۲۳ اسفند ۱۳۹۵

یک فروند کشتی کروز مجهز به امکانات رفاهی و تفریحی در نوروز 96 برای ارائه خدمات مطلوب به گردشگران جزیره کیش به‌کار گرفته می‌شود.


روابط عمومی و امور بین‌المللی سازمان منطقه آزاد کیش: به کارگیری این کشتی کروز با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات گردشگری در سفرهای کوتاه‌مدت و گشت‌های دریایی و تامین رفاه بیشتر گردشگران از نوروز 96 در جزیره کیش آغاز می‌شود. این کروز یک کشتی اقیانوس‌پیما با قابلیت سفر ایمن در هر شرایط آب‌وهوایی است که با سرعت 26 نات دریایی در ساعت یکی از سریع‌ترین کشتی‌های مسافربری است. سفرهای دریایی در مسیر کیش به قشم، بندرعباس و لنگه از جمله برنامه‌هایی است که برای این کشتی کروز در نظر گرفته شده است.


طول این کشتی که هفته اول فروردین وارد بندرگاه جزیره کیش می‌شود 176 متر و با 152 کابین و 404 تخت اقامتی امکان پذیرش بیش از 500 مسافر را دارد. 3500 متر مربع فضای رستورانی، 2 سالن سینما، اتاق مطالعه، کتابخانه، اتاق بازی کودکان و سالن برگزاری همایش‌ها و مراسم جشن از دیگر امکانات این کشتی کروز است.


این کشتی قابلیت جابه‌جایی همزمان 135 خودرو با سرنشین را داراست و برای سوار و پیاده شدن مسافران علاوه بر رمپ انتهایی 8 درب جانبی نیز در قسمت‌های مختلف کشتی تعبیه شده است تا تخلیه بار و سوار و پیاده شدن مسافران، به سهولت امکان‌پذیر باشد. برای رفاه بیشتر گردشگران نیز در این کشتی آشپزخانه ایرانی با تجهیزات مناسب برای پخت انواع غذاهای ایرانی تعبیه شده است.


اگر چه این کشتی کروز برای سفرهای کوتاه مدت 4 تا 7 روزه دریای ساخته شده است اما با 1600 صندلی گزینه مناسبی برای ارائه خدمات مطلوب به گردشگران در گشت‌های کوتاه مدت دریایی است.


مرجع: خبر آنلاین


NextHoliday.ir مرجع تور | تور ترکیه | تور آنتالیا  • استفاده از مطالب این نوشتار فقط با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

0 دیدگاه نوشته شده است، می توانید دیدگاه خود را بنویسید

افزودن نظر