دبی مال، بزرگترین مرکز خرید دنیا

ویژه - در تور دبی - ۱۷ مهر ۱۳۹۶

دبی مال بزرگترین مرکز خرید دنیا است که همان طور که از نامش مشخص است، در دبی قرار دارد. در تور دبی حتما به این مرکز خرید سری بزنید. اما پیش از آن همراه با نکست هالیدی با آن آشنا شوید.


مرکز خرید دبی یا دبی مال (Dubai Mall)، بزرگترین مرکز خرید جهان است. دبی مال با بیش از 1200 مغازه وسعتی به خود گرفته که از یک مرکز خرید دور شده و شبیه یک شهرک است!در این مرکز خرید همه چیز پیدا می‌شود. از زمین‌های یخی بزرگ و آکواریوم‌های عظیم گرفته تا اسکلت دایناسور و پارک‌های سربسته، همه و همه در دبی مال وجود دارند. مغازه‌های دبی مال به مرزهای جغرافیایی خاصی محدود نمی‌شوند و از همه جای دنیا مشهورترین مارک‌ها و برندها از هر محصولی از تمام کشورهای این کره خاکی در دبی مال یافت می‌شود.از مشهورترین و پرطرفدارترین مغازه‌های دبی مال می‌توان به گالری‌های مشهور فرانسوی، اسباب بازی فروشی‌های مشهور انگلیسی و شعبه‌های فروش لباس از مطرح‌ترین برندهای آمریکایی اشاره کرد.


درهای دبی مال برای اولین بار در سال 2008 به روی عموم باز شد. همانطور که گفته شد، دبی مال بزرگترین مرکز خرید جهان است و جالب است بدانید که بزرگترین شیرینی‌فروشی جهان هم در دبی مال قرار دارد.از دیگر بخش‌های مهم دبی مال می‌توان به شهربازی، چند سینما، آکواریوم و باغ وحش و همچنین زمین یخی اشاره کرد. دبی مال یکی از مهمترین و اصلی‌ترین مکان‌های دبی است که سالانه تعداد بسیار زیادی گردشگر از آن بازدید می‌کنند.


مرجع: lonelyplanet.com  • استفاده از مطالب این نوشتار فقط با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

0 دیدگاه نوشته شده است، می توانید دیدگاه خود را بنویسید

افزودن نظر