جذابترین اقامتگاه‌های ماه عسل در آفریقای جنوبی

ویژه - ۲۰ خرداد ۱۳۹۷

خواه طرفدار یک ساحل باشید یا به دنبال یک سافاری لوکس بگردید، تور آفریقای جنوبی گزینه‌ای مناسب حال شما دارد. زوج‌های جوان گزینه‌های متعددی برای اقامت در آفریقای جنوبی دارند. در ادامه این قسمت از مقالات نکست هالیدی هشت مورد از بهترین مقاصد ماه عسل را به شما معرفی می‌کنیم.


 


قلعه فلای‌کچر (Flycatcher Castle)، گراسکوپ


قلعه فلای کچر یا مرغ مگس‌خوار در حاشیه دره دراکنس‌برگ، نزدیک به مناظر شگفت‌انگیزی مانند دره رودخانه بلاید و به فاصله یک ساعت رانندگی تا پارک ملی کروگر قرار دارد. سوئیت‌های مختلفی برای انتخاب وجود دارد اما مجلل‌ترین و بزرگترین سوئیت، سوئیت موتزارت است. اتاق با اثاثیه آنتیک زیبا، از پرده‌های بنفش گرفته تا قاب‌های حکاکی شده، تزئین شده است و پنجره‌های آن رو به مناظر شگفت‌انگیز مرداب باز می‌شود.


 


اقامتگاه رودخانه گریت فیش (Great Fish River Lodge) در باشگاه خصوصی کواندوی، دماغه شرقی


در اقامتگاه رودخانه گریت فیش یا ماهی بزرگ، می‌توانید عظمت واقعی آفریقا را احساس کنید. سوئیت‌های این اقامتگاه رو به مناظر وسیع دشت‌های اطراف باز می‌شوند. درهای شیشه‌ای کنار می‌روند تا منظره‌های بکر را ببینید. حمام‌های اختصاصی اقامتگاه داخل و خارج از سوئیت دوش دارند.


 


اقامتگاه طبیعی کاگا کاما (Kagga Kamma)


کاگا کاما در سدربرگ به میهمانان امکان می‌دهد تا سرحد ممکن به طبیعت و جاذبه های گردشگری نزدیک شوند. آنها برای اینکار از روش منحصربه‌فردی استفاده می‌کنند. اتاق هوای آزاد طبیعی هفت کیلومتر از اقامتگاه اصلی امتداد دارد. می‌توانید زیر ستاره‌ها بخوابید و با طلوع خورشید آفریقا بیدار شوید و روز خود را دراستخر سنگی خصوصی یا "حمام ستاره" بگذرانید.


 


اقامتگاه جنگل کوسی (Kosi Forest Lodge)، پارک مردابی iSimangaliso ، KZN


اقامتگاه جنگلی کوسی در  تور آفریقا یک مجموعه آرام و مناسب برای ماه عسل است که زوج‌های جوان در آن می‌توانند کنار استخر دراز بکشند و کرگدن‌ها را در دریاچه مجاور تماشا کنند. کابین‌های مجزا در جنگل، حمام‌های فضای آزاد دارند که روی شن سفید و زیر درختان زیبای کانوپیس بنا شده‌اند. به علاوه می‌توانید به یک  قایق‌سواری رومانتیک بروید و غروب آفتاب را تماشا کنید.


 


باشگاه خصوصی لیون ساندز (Lion Sands Game Reserve)


باشگاه خصوصی لیون ساندز یا شن‌های شیر گزینه‌های اقامتی متفاوتی دارد. از خانه‌های اختصاصی ایووری (عاج) با سالن استراحت و استخر اختصاصی گرفته تا خانه‌های تینگا و نارینا، با امکانات کامل، استخر شیرجه و مشرف به رودخانه سابیه. استایل خانه‌ها با هم متفاوت است اما همه آنها به زیبایی با سبک‌های مختلف از نمای داخلی جسورانه و مدرن گرفته تا نمای داخلی قدیمی و کهنه، برای آرامش زوج‌های جوان تزئین شده‌اند. اقامتگاه داخل پارک ملی کروگر قرار دارد. سافاری پارک با راهنما را از دست ندهید.باشگاه خصوصی مادیکوِه (Madikwe Game Reserve)، شمال غربی


مادیکوِه یک اقامتگاه پنج ستاره و لوکس است، جایی که بهترین غذاها سرو می‌شوند و خانه‌های آن جز بهترین‌های آفریقای جنوبی هستند. زوج‌های جوان می‌توانند از امکاناتی مثل استخر شیرجه اختصاصی، حمام فضای باز و ایوان‌های اختصاصی رو به مناظر بدیع در میان بوته‌زارهای آفریقا بهره ببرند. همچنین یک اسپای درجه یک با امکانات کامل نیز در اختیار میهمانان است.


 


اقامتگاه سافاری ماراتابا (Marataba)


یک مقصد ماه عسل چهار فصل در پارک ملی ماراکِله، لیمپوپو. پارک در زیستگاه واتربرگ، یکی از زیستگاه‌های حفاظت شده یونسکو، قرار دارد. سوئیت‌های سنگی و چادری اقامتگاه سافاری ماراتابا همگی به زیبایی و با ترکیبی از المان‌های سنتی و مدرن تجهیز و تزئین شده‌اند. اقامت در ماراتابا تمام وعده‌های غذایی، دو مسابقه رانندگی در روز و امکانات متعدد دیگر را نیز شامل می‌شود.


 


اقامتگاه ساحلی تونگا (Thonga)


اقامتگاه ساحلی تونگا در تور آفریقا محلی عالی برای یک ماه عسل ساحلی است. در این اقامتگاه زوج‌های جوان می‌توانند از شام‌های شاعرانه زیر نور شمع در ساحل لذت ببرند، به پیاده‌روی‌های رومانتیک طولانی در ساحلی بی‌انتها با حیات وحش بکر بروند، غواصی کنند، سوار کایاک شوند و در یک اسپای عالی تمدد اعصاب کنند. اقامتگاه منوی غذایی کامل و درجه یکی دارد. سوئیت‌های ساحلی به دو دسته تقسیم می‌شوند، سوئیت‌های با نمای جنگل و سوئیت‌های با نمای اقیانوس. هر دو دسته سوئیت‌ها برای حفظ کامل حریم خصوصی زوج‌های جوان طراحی شده‌اند.


   • استفاده از مطالب این نوشتار فقط با ذکر منبع بلامانع است.