بهترین مرکز خریدهای کیش کدامند؟

ویژه - ۲ آبان ۱۳۹۶

کیش جزیره رویایی و مقصد پر طرفدار تفریحات ایرانی‌ها در داخل کشور است که بسیاری از فعالیت‌های جذاب را یکجا ارائه می‌دهد. یکی از فعالیت‌های پر طرفدار در کیش، خرید کردن و گشت و گذار در پاساژها و مرکز خرید این جزیره دوست داشتنی است. بنابراین اگر تور کیش را انتخاب کرده‌اید، همراه نکست هالیدی باشید تا شما را به مراکز خرید کیش ببریم.خرید سوغاتی و گشت و گذار در پاساژها و مراکز خرید هر شهری، جزو جدانشدنی سفر ما ایرانی‌ها به هر شهر و دیاری است. کیش هم از قدیم از این قاعده مستثنی نبوده و اتفاق جزو مقاصدی به شمار می‌رفته که بیشتر به منظور خرید به آن سفر می‌کردند. مراکز خرید کیش هنوز هم رونق قبل خود را دارند و هر زمان از سال که به کیش سفر کنید، پاساژها و مراکز خرید آن را مملو از جمعیت و هیجان آنها برای خرید کردن و تماشای فروشگاه‌ها خواهید دید. اما پاساژها و مراکز خرید کیش را می‌شناسید؟ در ادامه بهترین‌های این بخش را به شما معرفی می‌کنیم.


مرکز تجاری کیشمرکز تجاری کیش از بزگترین مراکز خرید جزیره است. در این مرکز، طراحی و نورپردازی بسیار زیبایی خواهید دید که بسیار جلب توجه خواهد کرد. در این بازار بزرگ می‌توانید هر آنچه نیاز دارید را برای خرید پیدا کنید. این مرکز تجاری چند کافی شاپ و رستوران گردان هم دارد. فرقی نمی‌کند بودجه شما چقدر باشد، بازه قیمتی متنوع در اینجا با هر بودجه‌ای جور در می‌آید.


مرکز خرید پردیس ۱ و ۲در کیش دو مرکز خرید مجزا با نام پردیس خواهید یافت که با شماره‌های یک و دو تفکیک شده‌اند. این دو مرکز خرید بسیار معروف هستند و از مراکز خرید بسیار خوب در این جزیره به شمار می‌آیند. در اینجا می‌توانید لباس‌های مارک و با جنس خوب تهیه کنید. البته بهتر است بدانید این دو مرکز خرید سطح قیمتی بالایی دارند و اگر می‌خواهید خرید کنید، بهتر است عجله نکنید.


مرکز خرید مرواریدمرکز خرید مرواید که ساختمانی یک طبقه با نمایی مشابه بناهای دوره هخامنشی است، ۸ بازارچه دارد که با نام‌های اصیل ایرانی نامگذاری شده‌اند. در این مرکز خرید می‌توانید پوشاک مردانه و زنانه، بلورجات، لوازم ورزشی، اسباب بازی، عطر، ادکلن، لوازم خانگی، ساعت و بسیاری چیزهای دیگر را پیدا و خرید کنید. این مرکز خرید هم مانند مرکز خریدهای پردیس، قیمت‌های بالایی دارد. پیش از خرید این نکته را در نظر بگیرید.


مرکز خرید دامونمرکز خرید دامون جزو پاساژهای شیک کیش محسوب می‌شود که بیشتر فروشگاه‌هایش را هم برندهای مختلف و معروف تشکیل داده‌اند. این مرکز خرید قیمت‌های بالایی دارد. مرکز خرید دامون آرام و نسببتا خلوت است؛ اما طرفداران خاص خودش را هم دارد. بیشتر محبوبیت این پاساژ به دلیل رستوران‌های طبقات بالایی آن است. همچنین این مرکز خرید به ساحل دامون نزدیک است.


مرکز خرید ساریناسارینا هم مشابه مراکز خرید پردیس، شامل دو پاساژ مجزا است که با نام‌های سارینا یک و سارینا دو تفکیک شده‌اند. پاساژهای سارینا همانند مراکز خرید قبلی که معرفی کردیم، سطح قیمتی بالایی دارند؛ اما بسیار شیک و دیدنی هستند. این دو مرکز خرید بسیار بزرگ هستند و برای گشت و گذار هم گزینه‌های خوبی به شمار می‌آیند.


مرجع: hamgardi.com  • استفاده از مطالب این نوشتار فقط با ذکر منبع بلامانع است.