بهترین مراکز خرید در کوالالامپور (قسمت دوم)

ویژه - در تور کوالالامپور - ۱۷ مهر ۱۳۹۶

در تور کوالالامپور اگر می‌خواهید زمانی را به خرید کردن اختصاص دهید، فهرستی شامل ده مورد از برترین‌های مراکز خرید را برایتان آماده کرده‌ایم تا در سفر به مالزی به آنها سر بزنید. در ادامه قسمت اول همره نکست هالیدی باشید.


با وجود تعداد فراوانی از مراکز خرید در کوالالامپور، تعجبی ندارد که مالزی اهمیت زیادی به صنعت گردشگری داده است. شما می‌توانید بیشتر از ۸ مرکز خرید مهم را در مرکز شهر پیدا کنید در حالی که در منطقه لنگ ولی (klang valley) و در فاصله‌ی ۲۰ دقیقه تا مرکز شهر ۱۲ مرکز خرید مهم دیگر قرار دارد. در لیست ما بهترین مراکز خرید در کوالالامپور قرار دارد که شامل برند‌های معتبر، فروشگاه‌های محلی و گاهی بازار‌های هفتگی می‌شود. هر مرکز خرید مجموعه خاصی از فروشگاه‌ها را دارا است که دارای محیط مخصوص به خود است و تجربه‌ی متفاوتی را به وجود می‌آورد.


۶. Berjaya Times Squareاین مرکز خرید دارای ۱۰ طبقه و بیش از ۷۰۰ فروشگاه معتبر است که برای خرید هر سنی مناسب است. این مرکز خرید که به هتل پتج ستاره‌ای با همین نام متصل است دارای تعداد زیادی فودکورت است. همچنین یک سینمای Imax، سینمای عادی، شهربازی، دفتر پست، بانک و هرآنچه‌ که هرفرد نیاز دارد را دارا است.


۷. sunway pyramidاین مرکز خرید نزدیک به ۱۶ هزار متر مربع مساحت دارد و به سبک مصری ساخته شده است. این مرکز بی‌نظیر یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید در کشور است و همچنین تنها مرکز خریدی است که دارای پیست اسکی روی یخ است. در این مرکز هم می‌توانید بهترین برندهای جهانی را پیدا کنید.


۸. مرکز خرید one utamaمرکز خرید وان اوتاما از مرکز شهر کمی فاصله دارد اما با این وجود باز هم یکی از گران‌ترین مراکز خرید کشور محسوب می‌شود. بیش از ۶۵۰ فروشگاه‌ در این مرکز وجود دارد. همچنین می‌توانید انواع سرگرمی‌ها را در این مرکز پیدا کنید. این مرکز بیش از ۴۶ هزار متر مربع مساحت دارد و در بندر اوتما قرار دارد.


۹. مرکز خرید Sungei Wangاین مرکز خرید مدت دو دهه است که در حال فعالیت است و یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید در بوکیت بینتاج به حساب می‌آید. هنوز هم بعد از این همه سال برای بازدیدکنندگان جذاب است. با وجود اینکه تعداد زیادی مرکز خرید در اطراف این مرکز وجود دارد اما۵۰۰ فروشگاه در این مرکز قرار دارد که تمامی نیا‌زهای خریدار را برطرف می‌کند.


۱۰. مرکز خرید Low Yatاین مرکز خرید یکی از بهترین مراکز خرید و تبلیغاتی در مرکز شلوغ شهر کوالالامپور است. این مرکز به وجود فروشگاه‌های وسیله‌های الکتریکی و جدیدترین گجت‌ها معروف است. این مرکز ۱۲ طبقه دارد که هر بخش را به یک دسته از فروشگاه‌ها اختصاص داده است.


مرجع: kuala-lumpur.ws  • استفاده از مطالب این نوشتار فقط با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

0 دیدگاه نوشته شده است، می توانید دیدگاه خود را بنویسید

افزودن نظر