بهترین غذاهای خیابانی مقرون به صرفه دبی را کجا بخوریم؟ (قسمت دوم)

ویژه - در تور دبی - ۱۷ آبان ۱۳۹۶

دبی، نمایشگاه بزرگ فرهنگ‌ها، شیخ نشین امارات، غذاهای بسیار خوشمزه و لذیذی دارد. در تور دبی بهترین غذاهای خیابانی که می‌توانید بخورید کدامند؟ همراه نکست هالیدی باشید تا در ادامه قسمت اول با ادامه این غذاها آشنا شوید.


دین تای فونگ (Din Tai Fung)، تجربه غذاهای تایوانیاین رستوران تایوانی در مرکز خرید امارات قرار دارد که در میان عاشقان غذا، بسیار پرطرفدار است. قبل از رفتن به اسکی دبی، انرژی مورد نیاز خود را در این رستوران تامین کنید! نودل‌های خوشمزه‌، xiao long bao لذیذ و غذاهای ساده‌ی گیاهی این رستوران شهرت زیادی دارد و در بین مردم محلی طرفداران بسیاری پیدا کرده است.


Calicut Paragon، طعم خوشمزه غذاهای هندیاین رستوران هندی با غذاهای خوشمزه به طعم کاری و قیمت‌های بسیار مناسب، هر روز جمع کثیری از افراد گرسنه را جذب خود می‌کند. پاکوداهای خوشمزه‌ی اسفناج و قارچ‌های پنیری از غذاهایی پرطرفدار این رستوران هستند اما غذاهای دریایی آن نیز جزو آن دسته غذاهایی است که حتما باید خورد. حتما از کرب ماسالا، ماهی کاری میوه‌ای انبه یا پامفرت ادویه‌ای این رستوران امتحان کنید. یک فنجان چای معطر این رستوران، ناهار یا شام شما را تکمیل خواهد کرد.


رستوران راوی، طعم ناب غذاهای پاکستانیاین رستوران پاکستانی، در محله‌ای قرار دارد که مردمی از فرهنگ‌ها و نژادهای گوناگون (محله‌ی ساتوا) در هم آمیخته‌اند و گردشگران بسیاری را جذب خود می‌کند. تمامی چیزهایی که در منوی این رستوران وجود دارد، ارزش امتحان کردن دارد اما ما پیشنهاد می‌کنیم که گوشت گوساله ادویه‌دار و مرغ موغلا (ادویه‌ی کاری خامه‌ای با تخم مرغ رنده شده) را حتما نوش جان کنید. اینجا حتما غذاها را با نان پاراتا نوش کنید؛ این رستوران مکانی معتبر برای تجربه‌ی غذاهای خیابانی باکیفیت با قیمت بسیار عالی و مناسب است.


کباب مخصوص ال استاداینجا یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین رستوران‌هایی است که غذاهای بسیار خوشمزه‌ی ایرانی سرو می‌کند. کباب‌های این رستوران بسیار خوشمزه بوده و در دهان آب می‌شود. قبل از گشت و گذار در کوچه‌های بازار منا (Meena Bazaar)، به این کبابی رفته و یک غذای فوق‌العاده خوشمزه را نوش جان کنید.  • استفاده از مطالب این نوشتار فقط با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

0 دیدگاه نوشته شده است، می توانید دیدگاه خود را بنویسید

افزودن نظر