بهترین غذاهای خیابانی مقرون به صرفه دبی را کجا بخوریم؟ (قسمت اول)

ویژه - ۱۵ آبان ۱۳۹۶

دبی، نمایشگاه بزرگ فرهنگ‌ها، شیخ نشین امارات، غذاهای بسیار خوشمزه و لذیذی دارد. در تور دبی بهترین غذاهای خیابانی که می‌توانید بخورید کدامند؟ همراه نکست هالیدی باشید تا با این غذاها آشنا شوید.


دبی نمایشی بزرگ از فرهنگ‌ها است، پس اینجا همیشه می‌توانید یک وعده‌ی غذایی خوب و باکیفیت، با قیمت مناسب پیدا کنید. طرفداران غذاهای خیابانی و همچنین گردشگران غذایی از این که می‌توانند در دبی بهترین غذاهای خوشمزه را با کم‌ترین قیمت نوش جان کنند، خوشحال خواهند بود.


زاروب (Zaroob)، طعم ناب غذاهای عربیاگر در نزدیکی مرکز مالی بین‌المللی دبی باشید، می‌توانید به رستوران فلسطینی زاروب بروید که غذاهای خیابانی عربی خوشمزه‌ای را در باغ روباز بسیار شیک ارائه می‌کند. از میان غذاهای کلاسیک عربی یک فلافل تند، یک لقمه mana’oushe و فطیر انتخاب کرده و نوش جان کنید. سپس به سمت گالری هنرهای معاصر  DIFC پیاده قدم بزنید.


داو کروز (Dhow Cruises)، غذا خوردن روی آبخوردن شام را با شرکت در تور قایقرانی دیدنی و جذاب یک قایق بادبانی (قایق رستوران) Dhow Boat Dinner Cruise در دبی مارینا یا دبی کریک ترکیب کرده و همراه با مزه‌مزه کردن طعم ناب غذاهای این رستوران، از چشم‌اندازی که از قایق مشاهده می‌کنید، لذت ببرید. در این تور، معمولا شام به سبک بوفه سرو می‌شود و برخی از قایق‌ها امکانات اضافی مانند سرگرمی کودکان دارد؛ پس می‌توانید با آرامش از آسمان باشکوه دبی عبور کنید.


Bu Qtair Café، غذاهای دریایی با طعمی تنداین کافه‌ی هندی غذاهای خوشمزه‌ی دریایی از مواد تازه را با چشم‌اندازی زیبا به بندر ماهیگیری جمیرا ارائه می‌کند . از غذاهای کلاسیکی مثل ماهی سرخ‌شده، میگوی BBQ و ماهی کاری سفارش دهید و سپس به سمت ساحل سان‌ست بروید تا به تماشای برج‌العرب بنشینید.


Tom & Serg، کافه صبحانه‌ای شیکمالکان استرالیایی کافه Tom & Serg، این کافه را در منطقه‌ی هنری القوض (Al Quoz) به راه انداخته‌اند. از خوردن سالاد، وعده‌های غذایی ساده و فلت وایت در کافه‌ای در فضای باز لذت ببرید که بخشی را هم برای بازی میهمانان کوچک خود اختصاص داده است. برای خوردن صبحانه‌ای فوق‌العاده در آغاز صبح به این کافه بروید و سپس عازم خیابان Alserkal شوید، جایی که آخرین نمایشگاه‌های گالری‌های به سبک hangar برگزار می‌شود.


با قسمت دوم این مطلب با ما همراه باشید.  • استفاده از مطالب این نوشتار فقط با ذکر منبع بلامانع است.