بهترین رستوران‌های باتومی

ویژه - ۱۸ مهر ۱۳۹۷

اخیرا کشور زیبای گرجستان به ویژه قسمت غرب آن (آجارا) بسیار مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است. در این بین شهر زیبای باتومی از لحاظ جاذبه های گردشگری رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

در این قسمت از مقالات گردشگری نکست هالیدی قصد داریم به شما بهترین و محبوب‌ترین رستوران‌های باتومی در تور گرجستان را معرفی کنیم.


 


LAGUNA


خاچاپوری/غذای سنتی گرجستان است. تقریبا می‌توانید همه جای گرجستان آن را امتحان کنید.


مواد اصلی تشکیل‌دهنده آن نوع به خصوصی خمیر و پنیر فروان است، بسته به ذائقه و خواست مشتری و یا انواعش در هر کجا به شکلی خاص پچیده و سرو می‌شود، به جرعت می‌توان گفت رستوران لاگونا خوشمزه‌ترین نوع آن را می‌پزد چرا که بهترین رسپی این غذا را دارد و با مهارتی خاص می‌تواند خمیری نازک‌تر و لطیف‌تر در عین حال پنیر بیشتر را استفاده کند و این غذا را از حد معمولش بسیار لذیذتر بکند. خاچاتوری در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ سرو می‌شود.RETRO


پترو نیز یکی دیگر از رستوران‌های پرطرفدار در تور باتومی است که خاچاتوری‌هایش در نوع خود عالی و بی‌نظیرند. اگر اهل پر خوری نیستید اندازه کوچک آن را بگیرید چون به راحتی شما را سیر می‌کند.


 


GRILL TOWN


این رستوران بیشترین تمرکزش را بر روی غذاهای گریل شده و کبابی اعم از گوشت و مرغ اختصاص داده با این حال منوی متنوعی هم دارد که در آن می‌توان انواع پیتزاها، پاستاها و انواع غذاهای سنتی را سفارش داد و از خوردنشان نهایت لذت را برد. اگر دوست دارید یک شب شامی لوکس و لذیذ بخورید این رستوران قطعا بهترین انتخاب است.


 


HEART OF BATUMI


این رستوران برای شما محیط و تجربه‌ای بسیار ویژه و منحصربه‌فرد دارد به طوری که این احساس را به شما القا می‌کند که یکی از اعضای خانواده‌های گرجی هستید و در حین صرف غذاهای بی‌نظیر سنتی با فرهنگ و آداب نوشیدن قهوه‌های خاص خانواده‌های گرجی نیز آشنا می‌شوید.


 


UKRAINOCHKA


این رستوران یکی دیگر از رستوران‌های معروف و محبوب محلی در تور گرجستان است که منوی آن تلفیقی از غذاهای بین المللی اوکراین،اسلوانیو گرجی است. منوی غذاهای گوشتی آن به شدت محبوب و لذیذ است. پیشنهاد ما این است که حتما سوپ معروف و جهانیه اوکراینی (برش) را امتحان کنید، طعمی بسیار عالی دارد.                                                  


 


CLOUDS RESTAURANT


اگر خواهان صرف شامی لذیذ و رویایی هستید، حتما به این رستوران واقع در هتل رادیسون در باتومی سری بزنید. تمرکز اصلی منوی این رستوران بر روی سرو غذاهای اروپایی است و شما می‌توانید همراه با غذای خود یک لیوان نوشیدنی نفیس گرجی و موسیقی زنده و از همه مهم‌تر منظره‌ای بی‌نظیر از شهر زیبای باتومی داشته باشید و از این شام رویایی‌تان نهایت لذت را ببرید.


   • استفاده از مطالب این نوشتار فقط با ذکر منبع بلامانع است.