بهترین اقامتگاه‌های سارانسک

ویژه - ۲ تیر ۱۳۹۷

اسکان می‌تواند یک سفر را بسازد یا خراب کند، حتی اگر تنها چند ساعت در محل اقامت خود باشید، اقامتگاه شما محلی برای استراحت، شست‌وشو و آماده شدن برای روز بعد است. خوشبختانه سارانسک، پایتخت جمهوری مورادویا در روسیه از این لحاظ کمبودی ندارد. در ادامه، برخی از بهترین هتل‌ها و اقامتگاه‌های سارانسک در تور روسیه را به شما معرفی خواهیم کرد.


 


هتل آدمیرال (Admiral)
هتل مستقل 4 ستاره و مدرن


این هتل زیبا و آرام کمی از مرکز شهر دور است اما با اغلب جاذبه های گردشگری سارانسک به اندازه یک پیاده‌روی فاصله دارد. یک استخر سر‌پوشیده، باشگاه تناسب اندام و یک اسپا در اختیار میهمانان هتل است. هزینه اتاق شامل بوفه صبحانه نیز می‌شود.


 


بوتیک هتل مریدیان (Meridian)
هتل مستقل 4 ستاره و شیک


برای اقامت در یک هتل باکلاس در مرکز شهر، مریدیان را امتحان کنید. این هتل زیبا محلی عالی برای استراحت است و با اغلب جاذبه‌های شهر فاصله چندانی ندارد و می‌توانید از تور خود نهایت لذت را ببرید.


  


میهمانخانه اشپینات
میهمانخانه، ارزان


اگر در تور روسیه با محدودیت بودجه سفر روبه‌رو هستید، میهمانخانه اشپینات (اسفناج به زبان روسی) یک گزینه مقرون‌به‌صرفه است. میهمانخانه اندکی دورتر از مرکز شهر، در منطقه‌ای خلوت و آرام قرار دارد و برای استراحت و تجربه زندگی محلی واقعی ایده‌آل است.


 


هتل ویکتوریا (Victoria at the sports school)
هتل مستقل 4 ستاره


هتل ویکتوریا در المپیک سنتر مناسب طرفداران تناسب اندام است. هتل یک باشگاه بزرگ و مجهر، یک استخر شنا و سونا دارد. ویکتوریا خارج از شهر واقع شده است اما امکانات هتل ارزش تحمل دوری راه را دارد.


 


هتل سارانسک (Saransk)
هتل مستقل 3 ستاره


یکی از شناخته‌شده‌ترین هتل‌های مرکزی شهر با موقعیت خوب، امکانات و خدمات با کیفیت و قیمت مناسب و در مجموع اقامتگاهی عالی برای مدتی که در سارانسک  هستید.


 


هتل پارک (Park)
هتل مستقل 3 ستاره


هتل پارک که به سبک قلعه‌های اروپایی قرون وسطی ساخته شده، موقعیتی خوب و قیمت‌هایی معقول حتی با بوفه صبحانه دارد. یک سونا، مرکز تناسب اندام و رستوران از امکانات دیگر هتل هستند. پارک خصوصی هتل نیز برای میهمانان رایگان است.سِورنی زاموک (Severny Zamok)
هتل مستقل 3 ستاره


یک هتل دنج و آرام با فاصله‌ای اندک از مرکز شهر و ایده‌آل برای کسانی که می‌خواهند پس از یک روز شلوغ در یک منطقه خوش‌ آب و هوا و زیبا استراحت کنند. همچنین این هتل برای خانواده‌هایی که کودک به همراه دارند نیز مناسب است. سِورنی زاموک در منطقه مسکونی سارانسک قرار دارد و پنجره‌های آن به روی زندگی روزمره سارانسک باز می‌شود. سِورنی زاموک در زبان روسی به معنای قصر شمالی است.
  • استفاده از مطالب این نوشتار فقط با ذکر منبع بلامانع است.