استانبول
/ /
هتل Park City استانبول
هتل Park City استانبول

هتل Park City استانبول

معرفی

هتل Park City استانبول در قلب استانبول و در فاصله 100 متری میدان تکسیم و خیابان با طراوت استقلال واقع شده است. فاصله مناسب این هتل از ایستگاه های حمل و نقل عمومی یکی از مزایای آن برشمرده می شود. اتاق های این هتل با کمک کف چوبی و دکور سنتی آراسته شده اند. اتاق ها مجهز به صفحه نمایش تخت، چای ساز و سرویس بهداشتی کامل می باشند.

در رستوران هتل Park City بوفه صبحانه، نهار، شام و انواع نوشیدنی ها سرو می شود. فاصله دیدنی هایی مانند مسجد کبود، ایاصوفیه و قصر Topkapi از این هتل در حدود سه کیلومتر است. خیابان بِی اوغلو با تمامی فروشگاه ها و برندهای مشهورش، رستوران ها و کافه هایش، در فاصله 5 دقیقه ای Park City قرار دارد. مرکز اجتماعات و نمایشگاه مرکزی استانبول نیز در کنار این هتل واقع شده است.

این هتل برای یک کودک زیر 6 سال در صورتی که به تخت اضافی در اتاق نیاز نداشته باشد و برای یک کودک زیر 2 سال در صورتی که از تخت کودک استفاده کند رایگان است.

 

NextHoliday.ir مرجع تورتور ترکیه | تور استانبول | هتل ترکیه | هتل استانبول

قیمت

اطلاعات آژانس تخت دو نفره تخت یک نفره کودک با تخت کودک بدون تخت

امکانات هتل

امکانات عمومی رستوران - پاسخگویی 24 ساعته - روم سرویس - امکان نگهداری از کودکان - امکان سرو صبحانه در اتاق - مرکز خرید - فروشگاه - صندوق امانات - صرافی - خشکشویی - انبار چمدان - اجاره ماشین - تهویه - آسانسور - خدمات گردشگری - خدمات حمل و نقل
خدمات
امکانات ورزشی
اینترنت رایگان در تمامی نقاط هتل
ساعت ورود از ۱۳
ساعت خروج تا ۱۴
رزرواسیون آنلاین

نقد و بررسی

پرسش و پاسخ