هتل Fortune Pearl دبی

هتل Fortune Pearl دبی در مرکز شهر دبی قرار گرفته است. چیدمان مدرن اثاثیه و طراحی دکور اتاق های این هتل با استفاده از چوب زیبایی خاصی به آنها بخشیده است. میهمانان بهتر است سعی کنند برنامه خود را به گونه ای تنظیم کنند که بوفه صبحانه فوق العاده این هتل را از دست ندهند. همچنین برای وعده های ناهار و شام، هتل Fortune Pearl رستورانی با غذاهایی در سبک های محلی و بین المللی را به شما پیشنهاد می دهد. در اطراف هتل نیز رستوران های متعددی با غذاهایی در سبک های مختلف قرار دارند. هتل Fortune Pearl در فاصله ای کمتر از یک کیلومتر از قلب خرید و فروش دبی، خیابان Corniche قرار دارد. فاصله این هتل با فرودگاه بین المللی دبی 7 کیلومتر است. با کمتر از ده دقیقه پیاده روی می توان به ایستگاه مترو Palm Deira  رسید.

 این هتل برای یک کودک زیر 10  سال در صورتی که به تخت اضافی در اتاق نیاز نداشته باشد و برای یک کودک زیر 2 سال در صورتی که از تخت کودک استفاده کند رایگان است.

NextHoliday.ir مرجع تور دبی | هتل دبی

قیمت اقامت

اطلاعات آژانس تخت دو نفره تخت یک نفره کودک با تخت کودک بدون تخت
کبریاسفر تکین
02188822249
۱,۴۳۹,۰۰۰ تومان ۱,۸۷۹,۰۰۰ تومان ۱,۳۹۹,۰۰۰ تومان ۹۹۹,۰۰۰ تومان
توضیحات H.B ۳ شب و ۴ روز ایرعربیا از تاریخ ۳۰ آذر ۹۶

امکانات هتل

امکانات عمومی

رستوران - اسنک بار - پاسخگویی 24 ساعته - روم سرویس - گاوصندوق در هر اتاق - صرافی - خشکشویی - مرکز تجاری - انبار چمدان - تهویه - آسانسور - تراس - خدمات گردشگری

خدمات

استخر رو باز - سالن بدنسازی - بیلیارد

امکانات ورزشی
اینترنت

بی سیم رایگان در تمامی نقاط هتل

ساعت ورود از ۱۴
ساعت خروج تا ۱۲
رزرواسیون آنلاین