استانبول
/ /
هتل dora استانبول
هتل dora استانبول

هتل dora استانبول

معرفی

هتل Istanbul Dora فقط ده دقیقه با پای پیاده تا میدان تکسیم فاصله دارد. اتاق‌های این هتل مجهز به سیستم تهویه‌ی هوا با امکانات مدرن و دسترسی به اینترنت Wi-Fi رایگان می‌باشد. همچنین موارد استفاده شده در این اتاق ضدآلرژی است و در اتاق یک تلویزیون LCD ، یک مینی بار، نوشابه‌ی رایگان، تجهیزات برای درست کردن چای و قهوه و همچنین یک گاوصندوق کوچک وجود دارد. تمامی اتاق‌ها منظره‌ی روبه شهر دارند .

صبحانه با تنوع زیاد در رستوران سرو می‌شود و همچنین یک رستوران با منوی جداگانه غذاهای ترکیه‌ای و بین‌المللی را به میهمانان ارائه می‌دهد.

میهمانان می‌توانند از راهنمای گردشگری و خدمات خدمتکاری در هتل استفاده کنند، پذیرش 24 ساعته نیز با دریافت هزینه اضافی ترانسفر فرودگاهی را تنظیم می‌کند.

منطقه‌‌ی مشهور Nisantasi (نیشان تاشی) در فاصله‌ی 1.2 کیلومتری و متروی عثمان بی ده دقیقه پیاده با هتل فاصله دارد که باعث می‌شود دسترسی به دیگر مناطق شهر آسان شود.

 

NextHoliday.ir مرجع تورتور ترکیه | تور استانبول | هتل ترکیه | هتل استانبول

قیمت

اطلاعات آژانس تخت دو نفره تخت یک نفره کودک با تخت کودک بدون تخت

امکانات هتل

امکانات عمومی رستوران، امکان صرف صبحانه در اتاق، اسنک بار، منوی مخصوص رژیمی (درصورت درخواست)، پارکینگ عمومی رایگان در نزدیکی هتل (بدون نیاز به رزرو)، اجارهی خودرو ، ترانسفر فرودگاهی (با هزینهی جداگانه)، پذیرش 24 ساعته، check in/check out سریع، صرافی، راهنمای گردشگری، انبار چمدان، خدمات خدمتکاری، check in/check out خصوصی، سالن مشترک/تلویزیون در لابی، رختشویی، خشکشویی، اتوشویی، خانهداری روزانه، تجهیزات مربوط به ملاقات و یا نشست، دستگاه فکس/کپی، تجهیزات اتاق VIP، روزنامه، گاوصندوق، اتاقهای مخصوص افراد غیرسیگاری، ارائه خدمات به میهمانان معلول، اتاقهای خانوادگی، آسانسور، اتاق‌های عایق صوتی، اتاقهای گرم و ضدآلرژی با سیستم تهویهی هوا.
خدمات
امکانات ورزشی سونا، مرکز تندرستی و اسپا، ماساژ، حمام ترکی
اینترنت اینترنت Wi-Fi رایگان در تمامی هتل
ساعت ورود از ۱۳
ساعت خروج تا ۱۲
رزرواسیون آنلاین

نقد و بررسی

پرسش و پاسخ