گوآ

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۱۶:۰۰
وب سایت http://www.tropicalspiceplantation.com/
آدرس H٫No٫ A-۱۴ , Arla Bazar Keri, Ponda, Kerim, Goa ۴۰۳۴۰۱, India

مزارع ادویه گرمسیری در کِری، یک روستای دور از هر گونه آلودگی، در شش کیلومتری پوندا است. گستره سرسبز مزارع ادویه بهترین نقطه برای غرق شدن در طبیعتی خالص و بکر است. مادر طبیعت در نهایت سخاوت از این منطقه محیطی زیبا با فضایی رویایی با دشت‌های سرسبز، پوشش گیاهی، صدای پرندگان و چشمه‌های آرام و پاک ساخته است.

به صدای زیبای پرندگان مختلف گوش بدهید، در کنار چشمه‌سارها دراز بکشید یا از قدم زدن میان خوشه‌های پوپل (بِتِل) لذت ببرید. در میان جاذبه‌های متعدد، آرامش ذهن مهم‌ترین مزیت این منطقه است.

زیبایی این منطقه، مناظر دلربا، صداهای دلنشین و آرامش الهام بخش طبیعت، تاثیری زوال ناپذیر بر جسم و روح بازدیدکنندگان می‌گذارد.

خودتان را در میان هجوم رنگ‌های باغ پروانه‌ها که اخیرا به این اکوسیستم شگفت‌انگیز اضافه شده است، رها کنید. می‌توانید هر چقدر که خواستید بین پروانه‌ها وقت بگذرانید. موجوداتی صلح‌طلب که گویا هیچگاه از محبت دوستداران خود سیر نمی‌شوند.

بیش از 75 گونه پرنده در این منطقه ساکن هستند. برخی از این پرندگان از گونه‌های بسیار نادر و در معرض خطر انقراض هستند و این بهشت کوچک به آنها حس امنیت را هدیه می‌کند.

از غذاهای محلی گیاهی و غیرگیاهی گوآ به همراه برخی غذاهای محبوب ایتالیایی سیر نخواهید شد. رژیمی مغذی و اصیل، همانطور که از سفره طبیعت انتظار می‌رود.

مزرعه ادویه گرمسیری به عنوان یک پناهگاه کوچک پرندگان، در حفظ حیات‌وحش سهم خود را ایفا می‌کند. برای نزدیک شدن به پرندگان بدون آشفته کردن آنها می‌توانید از روی دریاچه و سوار بر قایق‌های پدالی و پارویی آنها را تماشا کنید.

فاصله تا مکان های مهم

معبد Narayan ۰٫۸ کیلومتر

نقد و بررسی