کوش آداسی
/ /
پارک آبی آدالند کوش آداسی
پارک آبی آدالند کوش آداسی

پارک آبی آدالند کوش آداسی

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰
وب سایت http://www.adaland.com/
آدرس Çamlimanı Mevki, Kuştur Önü Yolu Cd٫ No:۲۷, ۰۹۴۰۰ Kuşadası/Aydın, Turkey

پارک آبی آدالند (Adaland Aquapark) در کوش آداسی در سواحل غربی ترکیه واقع شده است. در گذشته از این پارک به عنوان بهترین پارک آبی جهان یاد می‌شد. آدالند به انواع مختلف سرسره‌های آبی از قبیل سرسره‌های Head first، سرسره‌های سقوط آزاد، سرسره‌های حلقه‌ای، سرسره‌های بدن، سرسره‌های لوله‌ای، سرسره‌های شیب‌دار، سرسره‌های تونل تاریک و بلندترین سرسره خانوادگی جهان با لوله‌های دو تا شش نفره مجهز است. همچنین یک فواره بزرگ هماهنگ با موسیقی در محوطه‌ای به نام رقص باران (Rain Dance) قرار دارد؛ جایی که می‌توانید همانند فواره با موسیقی برقصید. پارک آبی دارای یک مسیر بیضی شکل برای قایقرانی و تنها مکان در کوش آداسی است که می‌توانید در آن قایق‌سواری کنید.

پارک آبی آدالند جکوزی‌هایی با آب گرم، یک رودخانه آرام، استخر موج و استخر کودکان نیز دارد. یک استخر روباز نیز هست که می‌توانید کنار آن حمام آفتاب بگیرید یا در آن شنا کنید. وقتی حسابی خسته شدید، رستوران‌های متعدد با فست فودهای متنوع، غذاهای ترکی، نوشیدنی‌های خنک و غیره در خدمت شما هستند.

پارک آبی آدالند ار اوایل می تا اوائل اکتبر از 10 صبح تا 18 بعدازظهر باز است. قیمت بلیت برای 10 سال و بالاتر 24 یورو برای کودکان 4 تا 9 سال 17 یورو و برای خردسالان سه سال و زیر سه سال رایگان است.

فاصله تا مکان های مهم

مرکز کنوانسیون افه‌سوس کیلومتر

نقد و بررسی