کوالالامپور
/ /
مرکز خرید گاردن کوالالامپور
مرکز خرید گاردن کوالالامپور

مرکز خرید گاردن کوالالامپور

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت https://thegardensmall.com.my/
آدرس Lingkaran Syed Putra, Mid Valley City, ۵۹۲۰۰ Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia

یک مجموعه خرید سطح بالا که تمام نیازهای شما را تامین می‌کند. زیر سقف این مجموعه حدود 200 فروشگاه، در شش طبقه مشغول فعالیت هستند. برترین‌های طراحی مد جهان، برندهای لباس و فروشگاه‌های زنجیره‌ای معتبر هر جنسی که بخواهید را در اختیار شما می‌گذارند.

مرکز خرید شش طبقه گاردن متخصص در یافتن طراحان مد ممتاز ، در کنار یکی از پدیده‌های خرده‌فروشی مالزی مگامال میدولی دنیایی از برندهای بین‌المللی و داخلی با قیمت‌های مختلف را در اختیار خریداران حرفه‌ای قرار می‌دهند.

مرکز خرید گاردن در هفت کلیومتری برج های دوقلوی پتروناس در حومه مرکز شهر کوالالامپور، در زمینی به مساحت 4 هکتار بنا شده است. در کنار مرکز خرید یک مجموعه با دو برج مسکونی، یک برج اداری و یک هتل پنج ستاره قرار دارند.

مرکز خرید گاردن یک فروشگاه معمولی با رستوران‌های فست فود و قیمت‌های متوسط نیست، این مجموعه در کلانگ والی نمونه کامل تجمل و اوج ظرافت و زیبایی یک مرکز خرید است. نمای خارجی دیوارهای قهوه‌ای کلاسیک و فضای سبز مصنوعی به همراه ظرافت چشمگیر نمای داخلی با دیوارهای تک رنگ و براق با خطوط مستقیم با گوشه‌های تیز به همراه نورپردازی ملایم منظره‌ای تمیز و چشم‌اندازی باز را ایجاد می‌کنند.

زیر سقف این مرکز خرید برخی از شیک‌ترین فروشگاه‌ها و فروشگاه‌های اصلی مانند فروشگاه‌ زنجیره‌ای ایستان ژاپن، کتابفروشی زنجیره‌ای آمریکایی بُردرز، فروشگاه بزرگ انگلیسی رابینسونز و سینماهای گلدن اسکرین بزرگترین فرانچایز فیلم مالزی به همراه برندهای ممتازی مانند بانانا ریپابلیک، کواچ، DKNY، هرمس و مایکل کورس جمع شده‌اند.

طبقه همکف مرکز خرید گاردنز محل یک فودکورت وسیع با غذاهای ویژه بومی و برخی غذاهای غربی (پیتزا و پاستا) و رستوران‌های ممتاز پیرامون آن مانند الکسیس با غذاهای غربی، سوشی زانمای با انواع سوشی‌های تازه و خوشمزه است.

فاصله تا مکان های مهم

مرکز خرید میدولی ۰٫۱۶ کیلومتر

نقد و بررسی