کوالالامپور
/ /
مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور
مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور

مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت http://www.pavilion-kl.com/
آدرس ۱۶۸ Jalan Bukit Bintang, Kuala Lumpur ۵۵۱۰۰, Malaysia

مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور در منطقه مرکزی بوکیت بینتانگ مالزی قرار دارد.

پس از انتقال مدرسه دخترانه بوکیت بینتانگ، قدیمی‌ترین مدرسه کوالالامپور به منطقه چراس با نام جدید سکولا سری بینتانگ اوتارا در سال 2000، این مرکز خرید به جای آن بنا شد و در سپتامبر 2007 درهای خود را به روی مشتریان گشود. پاویلیون از یک مرکز خرید اصلی، 2 بلوک آپارتمان با خدمات، یک بلوک اداری و یک هتل 5 ستاره در حال ساخت تشکیل شده است.

مرکز خرید پاویلیون در هفت طبقه میزبان بیش از 450 فروشگاه، از برندهای معتبر بین‌المللی و همین طور برندهای محبوب داخلی است. علاوه بر فروشگاه‌های متعدد، چندین رستوران، یک فودکورت بزرگ، یک سینمای گلدن اسکرین و چندین مرکز تفریحی دیگر (مانند کارائوکه و یک فیش اسپا) در مرکز خرید فعال هستند. طبقه هفتم پاویلیون به طور کامل به فروشگاه‌های مخصوص زنان تعلق دارد. در این طبقه چندین اسپا، سالن زیبایی و سالن مانیکور در خدمت مشتریان هستند. بالای مرکز خرید دو برج مسکونی بلند قرار دارند که اجاره یک واحد در آنها بیش از ماهی 6000 رینگوت هزینه دارد. پاویلیون به همراه سوریا کوالالامپور محبوب‌ترین مراکز خرید پایتخت مالزی در میان توریست‌ها هستند.

از ایستگاه ام‌آر‌تی بویکت بینتانگ/ ایستگاه مونوریل از جنوب یا ایستگاه مونوریل راجا چولان در شمال تا پاویلیون تنها چند دقیقه راه است. مسیرهای پیاده‌رو به تهویه مطبوع مجهز هستند و حدود 1 کیلومتر (15 تا 20 دقیقه پیاده‌روی) طول دارند.

در سال 2009 مرکز خرید پاویلیون برنده جایزه توریسم مالزی به عنوان نو‌آورترین مرکز خرید شد؛ پاویلیون در مجموع تا کنون بیش از 15 جایزه داخلی و بین‌المللی را از آن خود کرده است.

فاصله تا مکان های مهم

آکواریوم KLCC ۰٫۵ کیلومتر
پارک KLCC ۰٫۶۵ کیلومتر
برج کی ال ۱٫۶ کیلومتر

نقد و بررسی