کوالالامپور
/ /
مرکز خرید وان اوتاما کوالالامپور
مرکز خرید وان اوتاما کوالالامپور

مرکز خرید وان اوتاما کوالالامپور

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰ یکشنبه تا پنجشنبه
۱۰:۰۰ تا ۲۲:۳۰ جمعه و شنبه
وب سایت http://www.1utama.com.my/
آدرس ۱ Lebuh Bandar Utama, Petaling Jaya ۴۷۸۰۰, Malaysia

وان اوتاما در سال 1995 با زیربنایی به مساحت 464515 متر مربع افتتاح شد. این مرکز خرید بزرگترین مرکز خرید مالزی و هفتمین مرکز خرید بزرگ دنیاست.  

دو سالن نمایش فیلم گلدن اسکرین و GTV، یک باشگاه بولینگ با 36 خط، یک مرکز بازی (کراس‌فایر)، دو مرکز کارائوکه و یک محوطه بازی کودکان با تم کشتی فضایی.

چهار مرکز فعالیت تفریحی، مانند صخره‌نوردی (کمپ 5)، تورهای بتینگ بیسبال، سالن فوتسال پادانگ و مرکز آموزش غواصی سیتلانتیس از دیگر امکانات این مرکز خرید هستند.

بال جدید وان اوتاما به چند محوطه موضوعی تقسیم می‌شود: های‌استریت، اووال (بیضی)، اسپورت‌زون و محوطه سرگرمی (Entertainment zone) در بخش اووال می‌توانید به مجموعه‌ای از بوتیک‌های مقرون به صرفه با برندهایی چون نوز، پادینی، هانگ تن و غیره سر بزنید.

رستوران های متعددی در وان اوتاما فعال هستند اگر به دنبال غذای ارزان و با‌کیفیت محلی و آسیایی هستید، دو فودکورت وان اوتاما را امتحان کنید: اولین فودکورت در بال قدیمی کنار سوپرمارکت ژوسکو و فودکورت دوم در طبقه دوم بال جدید، کنار A&W قرار دارند. اما اگر به دنبال تجربه یک رستوران لوکس می‌گردید، دلیشس کافه، دلی‌فرانس، داوه‌دلی، کارلز جِی‌آر، کلوانگ استیشن، نیونا کالرز و چندین رستوران دیگر را در بال قدیمی پیدا می‌کنید. چیلی‌بار اند گریل، کانتون-I، دراگون-I، ایتالیانیز و جک پلِیس از مشهورترین رستوران‌های فعال در طبقه اول بال جدید هستند.

جنگل بارانی یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد وان اوتاما محوطه ویژه در مرکز مجموعه با برکه‌های کوی، یک پل معلق، محیط سبز وسیع و کافه‌ها و رستوران‌های فضای باز در اطراف آن.

اما جاذبه اصلی مرکز خرید باغ مخفی، بزرگترین باغ پشت‌بامی جنوب شرق آسیا با 2800 متر مربع مساحت و بیش از 500 گونه گل‌‌دار رنگارنگ و رستوران‌ها و کافه‌های فضای باز متعدد است.

فاصله تا مکان های مهم

پارک مرکزی بندر اوتاما ۰٫۵ کیلومتر

نقد و بررسی