کوالالامپور
/ /
مرکز خرید میدولی کوالالامپور
مرکز خرید میدولی کوالالامپور

مرکز خرید میدولی کوالالامپور

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت http://midvalley.com.my/GenericErrorPage.htm?aspxerrorpath=/index.aspx
آدرس Lingkaran Syed Putra | Mid Valley City, Kuala Lumpur ۵۹۲۰۰, Malaysia

میدولی یک مرکز خرید در مید والی سیتی در ورودی پتالینگ جایا و کوالالامپوراست. این مجموعه توسط شرکت IGB ساخته و در سال 1999 افتتاح شد.

میدولی از یک مرکز خرید، یک برج اداری، 30 دفتر اداری و سه هتل تشکیل شده است. مرکز خرید در زمینی به مساحت حدود 42 هکتار با مساحت قابل اجاره 158000 متر مربع بنا شده است.

این مرکز خرید به خاطر تنوع بالای محصولات، فروشگاه‌ها و غذاخوری‌ها، جمعیت زیادی را در طول سال به خود جذب می‌کند.

میدولی میزبان یک مرکز رفاهی با 4487 متر مربع مساحت است که در مجاورت هتل تجاری سیتی‌تل مید والی با 646 اتاق قرار دارد. هتل بلوار و هتل و اقامتگاه گاردنز نیز در همین محوطه قرار دارند. یکی از طرح‌های پیشنهادی برای آینده وصل کردن مرکز خرید به مسجد جامع با یک مسیر دوچرخه‌سواری 5.5 کیلومتری است. برگزاری نمایشگاه‌های مختلف مانند نمایشگاه MATTA، نمایشگاه آی‌تی، نمایشگاه خانه و دکوراسیون در مرکز نمایشگاه‌های میدولی توجه رسانه‌های داخلی و بین‌المللی زیادی را به این مجموعه جلب کرده است. در سال 2016 شعبه دوم مگامال میدولی در منطقه ایسکندر در جوهور باهرو افتتاح شد.

یک پل بر فراز بلوار مرکزی مرکز خرید میدولی را به امپراتوری خرید لوکس گاردنز با برندهای طراحی بین‌المللی متصل می‌کند. این مرکز خرید که از سال 2007 افتتاح شده است با یک پل و همینطور یک راهروی زیرزمینی به میدولی متصل می‌شود. طراحان داخلی در طبقه دوم، فشن اوینیو (کوچه مد) 2021 و KN Key Ng قرار دارند؛ به علاوه گاردنز یک هتل پنج ستاره و آپارتمان‌های لوکس همراه با سرویس نیز دارد.

برای رفتن به مرکز خرید می‌توانید از ایستگاه مترو میدولی KB01 در کرتاپی تاناه ملایو یا از اتوبوس‌های شاتل از ایستگاه ال‌آر‌تی عبدالله حوکوم KJ17  استفاده کنید.

فاصله تا مکان های مهم

مرکز خرید The Gardens ۰٫۱۵ کیلومتر

نقد و بررسی