کوالالامپور
/ /
مرکز خرید لویت پلازا کوالالامپور
مرکز خرید لویت پلازا کوالالامپور

مرکز خرید لویت پلازا کوالالامپور

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت https://www.plazalowyat.com/
آدرس ۷ Jalan Bintang, Kuala Lumpur ۵۵۱۰۰, Malaysia

لویت پلازا یک مرکز خرید تخصصی قطعات الکترونیک و محصولات آی‌تی در کوالالامپور است. در سال 2009، نام لویت پلازا به عنوان «بزرگترین مرکز سبک زندگی آی‌تی در مالزی» در کتاب رکوردهای مالزی ثبت شد. این مرکز خرید به همراه املاک دیگری مانند فدرال هتل، کاپیتول هتل، فدرال آرکید و بی‌بی پارک، به گروه لویت تعلق دارند. لویت پلازا با مجموعه‌ای کامل از محصولات و خدمات آی‌تی، از تلفن‌های همراه، عکاسی و بازی گرفته تا خدمات محاسباتی و تعمیرات جامع‌ترین مرکز آی‌تی در سرتاسر مالزی است. هر طبقه در این مرکز به یک گروه خاص از محصولات اختصاص دارد. لویت پلازا به رقابت قیمت‌ها معروف است و برای یک خرید خوب باید به دنبال بهترین قیمت بگردید. به علاوه قیمت نرم‌افزارها و بازی‌های کامپیوتری در این مرکز بسیار پائین‌ است.

لویت پلازا بین مرکز خرید بزرگ سونگی وانگ پلازا و ملیا هتل، در نزدیکی یالان بوکیت بینتانگ قرار دارد.

با وجود فروشگاه‌های متعدد قیمت قطعات رقابتی و اغلب قابل چانه‌زنی است. حتی برخی فروشگاه‌ها خدمات کامپیوتر را به کمک پرسنلی با رفتار دوستانه و مشتاق به تعمیر وسیله شما ارائه می‌دهند. این متخصصین برای سرهم کردن قطعات کامپیوتری، نصب نرم‌افزار و تعمیر موبایل و دوربین هزینه اندکی دریافت می‌کنند.

غذاخوری‌های متعددی در میان فروشگاه‌ها و تعمیرگاه‌های قطعات الکترونیک فعالیت می‌کنند. طبقه زیر همکف با چندین کلوپ کارائوکه ردباکس از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است. به علاوه یک فودکورت با انواع غذاهای محلی، ژاپنی و کره‌ای، به همراه فروشگاه‌های صوتی تصویری به همراه شعبه کافه معروف اولد تاون کوپیتیام نیز در این طبقه قرار دارند.

فاصله تا مکان های مهم

مرکز خرید سونگی وانگ پلازا ۰٫۰۸ کیلومتر
هتل Meliá ۰٫۱۳ کیلومتر
هتل The Federal ۰٫۱۸ کیلومتر
مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر ۰٫۳۵ کیلومتر

نقد و بررسی