کوالالامپور
/ /
مرکز خرید لات تن کوالالامپور
مرکز خرید لات تن کوالالامپور

مرکز خرید لات تن کوالالامپور

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت http://www.lot10.com.my/
آدرس ۵۰ Jalan Sultan Ismail, Kuala Lumpur ۵۰۲۵۰, Malaysia

لات تن یک مجموعه خرید در قلب منطقه تفریحی و خرید کوالالامپور، پیاده‌روی بینتانگ والک است. این مرکز خرید در دهه 90 دوران پر شکوهی داشت اما پس از رکود اقتصادی دهه 90، بیشتر به طبقه متوسط رو به بالا تعلق دارد.

لات تن با ترکیبی از سبک‌های داخلی و بین‌المللی محیطی بسیار صمیمی برای مشتریان ایجاد کرده است. همانند مرکز خرید بنگسار، لات تن هم تنها با حدود 40 برند معروف مد از برندهای لوکس مانند کلوین کلاین، اد هاردی و ورساچه گرفته تا برندهای مقرون‌به‌صرفه‌تر مانند براون بوفالو، اچ اند ام، نایکی، تاپ‌شاپ، تیمبرلند، زاتگ توی و زارا کار می‌کند.

فروشگاه‌های اصلی لات 10 فروشگاه زنجیره‌ای ژاپنی ایستان و فروشگاه‌هایی هستند که می‌توانید اجناس متنوعی از اثاثیه منزل گرفته تا تجهیزات دوربین و کامپیوتر را از آنها تهیه کنید. از فروشگاه‌ها که بگذریم یک آرایشگاه، یک رستوران سقفی کوچک، مرکز تناسب اندام و پنج رستوران دیگر (منجمله یک رستوران بوفه ژاپنی) نیز در مجموعه فعالیت می‌کنند.

از امکانات تفریحی لات تن می‌توان به فروشگاه نشنال جئوگرافی در طبقه سوم اشاره کرد: محوطه‌ای جذاب برای کودکان بزرگسالان که با کیت‌های do it yourself (مثل شبیه‌سازی آتشفشان مینیاتوری) و سالن تناسب اندام فرانچایز سلبریتی فیتنس با امکانات ورزشی بسیار پیشرفته در طبقه دهم مجموعه اشاره کرد.

رستوران‌ها و غذاخوری‌های مجموعه نیز به چند برند محدود می‌شوند. در داخل مرکز خرید تنها 5 رستوران  فعال هستند و در مجاورت آن صفی طولانی از شعبه‌های زنجیره‌ای مانند A&W، چاتایم، هاگن، داز، مک‌دونالد و غیره مشتریان گرسنه را سیر می‌کنند.

لات تن در نزدیکی بوکیت بینتانگ پلازا، دقیقاً روبه‌روی سونگی وانگ پلازا قرار دارد: یک پل هوایی لات تن را به هر دو مرکز خرید متصل می‌کند. به علاوه این پل هوایی از مرکز خرید به ایستگاه مونوریل بوکیت بینتانگ در آن سوی جاده نیز وصل می‌شود.

فاصله تا مکان های مهم

مرکز خرید سونگی وانگ پلازا ۰٫۱۹ کیلومتر
هتل Grand Millennium ۰٫۲۸ کیلومتر
مرکز خرید پاویلیون ۰٫۳ کیلومتر
مرکز خرید لویت پلازا ۰٫۴۵ کیلومتر

نقد و بررسی