کوالالامپور
/ /
مرکز خرید سونگی وانگ پلازا کوالالامپور
مرکز خرید سونگی وانگ پلازا کوالالامپور

مرکز خرید سونگی وانگ پلازا کوالالامپور

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت http://www.sungeiwang.com/
آدرس Jalan Bukit Bintang, Bukit Bintang, ۵۵۱۰۰ Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia

این مرکز خرید هفت طبقه از  سال 1977 یکی از شناخته‌شده‌ترین مراکز خرید مالزی است. محلی‌ها این مرکز خرید را مکانی ارزان برای خرید درمانی می‌دانند و توریست‌ها از آن به عنوان یکی از جاذبه‌های تاریخی مثلث طلایی شهر یاد می‌کنند.

این مجموعه با مساحت حدود 111.500 متر مربع به خاطر تعداد زیاد فروشگاه‌هایی که زیر یک سقف جمع کرده مشهور است. در مرکز طبقه زیر همکف وانگ پلازا یک سالن اجتماعات وسیع با صحنه متحرک برای اجراهای زنده بنا شده است: در اطراف این فضای باز بوتیک‌های طراحان لباس داخلی متخصص سبک‌های جوان‌پسند فعالیت می‌کنند. علاوه بر این فروشگاه‌های تخصصی کامپیوتر، موبایل و تجهیزات جانبی مانند شارژر، قاب و باتری موبایل نیز فعال هستند.

طبقه همکف به فروشگاه‌های تجهیزات تلفن همراه، بوتیک‌های بیشتر و فروشگاه‌های زیورآلات زنانه تعلق دارد. باقی مرکز خرید را فروشگاه‌های مختلف با محصولاتی مثل اسباب‌بازی‌ها، بازی‌های کامپیوتری، ساعت، کتاب و لوازم شخصی در اختیار دارند. یکی از مشهورترین مراکز تَتوی کوالالامپور، استار تَتو استودیو، در طبقه سوم قرار دارد. به علاوه یک محوطه مخصوص آی‌تی با انواع مختلف کامپیوتر، سخت‌افزار و نرم‌افزار آی‌تی نیز در طبقه سوم فعالیت می‌کند.

محوطه‌های رنگی سونگی وانگ پلازا یافتن محوطه‌های خرید را برای بازدیدکنندگان آسان می‌کند. این مرکز خرید یکی از معدود نقاط کوالالامپور است که در آن انواع لباس زنانه، تاپ، پیراهن، شلوار و دامن با کیفیت مناسب و قیمت پائین‌تر 100 رینگوت یافت می‌شود. طبقه ششم میزبان تی- زون است که در آن می‌توانید لباس‌ها و سبک‌های مد نوجوانان را بیابید.

خیابان فیِستا یک پیاده‌روی نوساز با رستوران‌های متعدد ایتالیایی، آمریکایی، چینی، آفریقای جنوبی و آسیایی، مرکز خرید را به بلوار اصلی متصل می‌کند. داخل مرکز خرید مراکز غذای فست‌فود مانند کی.اف.سی، مک‌دونالد و دلی‌فرانس و شیرینی‌فروشی مشهور آموس در طبقه اول را می‌توانید بیابید.

فاصله تا مکان های مهم

مرکز خرید Plaza Low Yat ۰٫۰۸۱ کیلومتر
مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر ۰٫۳ کیلومتر
هتل PARKROYAL ۰٫۳ کیلومتر

نقد و بررسی