کوالالامپور
/ /
مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور
مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور

مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت https://www.suriaklcc.com.my/
آدرس lot ۲۴۱, ۱۳th floor, Kuala Lumpur City Centre, ۵۰۰۸۸ Kuala Lumpur, Malaysia

سوریا کی ال سی سی در مرکز شهر کوالالامپور مالزی به عنوان بخشی از پروژه برج های دوقلوی پتروناس در می 1998 افتتاح شد. پشت مرکز خرید به نحوی طراحی شده که بتوان مناظر پارک KLCC، دریاچه سمفونی و استخر روباز بین پارک و مرکز خرید را تماشا کرد. طبقات مرکز خرید سوریا به شکل L هستند و به دو بال مجاور در یالان آمانگ و یالان پی. راملی متصل می‌شوند. راهروی مرکزی مجموعه به لابی برج‌ها، تالار فیلارمونیک پتروناس و دریاچه سمفونی راه دارد.

سوریا کی ال سی سی بزرگترین ملک فروشگاهی تحت مدیریت شرکت KLCC Sdn. Bhd. است. از دیگر مراکز تحت مدیریت این مجموعه می‌توان به مرکز خرید منطقه‌ای آلاماندا پوتراجایا؛ مرکز خرید مسرا مال ارنگانو؛ و مرکز رفاهی آنجونگ پوتراجایا اشاره کرد. 

مرکز خرید سوریا در قلب کوالالامپور مشهورترین مقصد خرید در مالزی است. این مجموعه با کلاس جهانی با حدود 158000 متر مربع مساحت، بهترین گزینه برای خرید، صرف غذا و تفریح در کوالالامپور است.

مرکز خرید سوریا با بیش از 300 فروشگاه تخصصی، ترکیبی از برندهای مد شناخته شده بین‌المللی، فروشگاه‌های پرچمدار (بهترین فروشگاه یک برند)، فروشگاه‌های مفهومی (فروشگاه‌هایی که بر مبنای خلاقیت حول یک محور خاص فعالیت می‌کنند) منحصربه‌فرد، با محصولاتی متنوع از به روزترین مدهای لباس جهان تا پیشرفته‌ترین لوازم و گجت‌های خانگی را زیر یک سقف جمع کرده است.

پس از خرید از غذاهای متعدد و لذیذ رستوران‌ها، کافه‌ها و دو فودکورت محلی و بین‌المللی مرکز خرید لذت ببرید. پارک 20 هکتاری KLCC با یک زمین بازی، استخر شنا، مرکز آموزش علمی پتروساینس، گالری هنری پتروناس و  آکواریوم پیشرفته اوشناریوم از دیگر امکانات جالب توجه مرکز خرید هستند. در نهایت اینکه می‌توانید محو اجرای غنی و زیبای ارکستر فیلارمونیک مالائی در تاالار فلارمونیک شوید.

سوریا کی ال سی سی با یک مسیر پیاده‌رو به ایستگاه Kj10 مترو زیرزمینی ال.آر.تی، در زیر مرکز خرید آوینیو کا وصل می‌شود.

فاصله تا مکان های مهم

پارک KLCC ۰٫۱۶ کیلومتر
آکواریوم KLCC ۰٫۳۵ کیلومتر
مرکز خرید پاویلیون ۰٫۹ کیلومتر
برج کی ال ۱٫۹ کیلومتر

نقد و بررسی