کوالالامپور
/ /
مرکز خرید سان وی پیرامید کوالالامپور
مرکز خرید سان وی پیرامید کوالالامپور

مرکز خرید سان وی پیرامید کوالالامپور

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت https://www.sunwaypyramid.com/
آدرس No٫ ۳ Jalan Pjs ۱۱/۱۵, Petaling Jaya ۴۶۱۵۰, Malaysia

یک مرکز خرید در باندار سان‌‌‌وِی، سوبانگ جایا، سلانگور که توسط گروه سان‌وِی بنا و در جولای 1997 افتتاح شد. اولین مرکز خرید و سرگرمی موضوعی مالزی به سبک مصری با یک مجسمه شیر، مجسمه‌های فرعون و دو گنبد به نام‌های آتریوم نارنجی و آبی طراحی شده است. چندین بخش از قبیل فشن سنتر (مرکز مد)، اوئاسیس بلوار (بلوار اوئاسیس)، آسیا اونیو (خیابان آسیایی) و مراکش بیش از 900 فروشگاه در زمینه‌های مختلف از مد، کیف و لوازم جانبی، کفش، جواهرات، ساعت، موسیقی، فیلم، سوغاتی، چرم، کتاب، داروخانه، محصولات الکترونیک، اثاثیه منزل و مرکز رفاهی گرفته تا یک مرکز آی‌تی چند‌منظوره را شامل می‌شوند.

مرکز خرید به دو بخش تقسیم می‌شود: بال اصلی و بال جدید (یا پیرامید 2 یا به اختصار پی – 2).  تنها ورودی اصلی و فروشگاه‌های بخش قدیمی حال و هوای مصری دارند. در بخش جدید مرکز خرید نورهای نئون، دیوارهای سفید و فروشگاه‌های با سبک منحصر به خودشان در انتظار شماست.  

طبقه اول سان‌وِی پیرامید به نوجوانان تعلق دارد. دقیقاً بالای ورودی یک شعبه برگر کینگ به همراه  فروشگاه‌های لباس مشهور مانند دی‌سی کمیک آپارل، تروپیکانا لایف و دیگر بوتیک‌های محلی قرار دارند.

به علاوه یک مرکز تیراندازی با کمان استارز آرچری، یک مرکز بولینگ و یک رستوران TGIF نیز در این طبقه فعالیت می‌کنند. در طبقه فوقانی سالن نمایش فیلم 12 پرده‌ای TGV پیرامید سانوِی قرار دارد.

پیست اسکیت روی یخ در طبقه زیر همکف بال قدیمی سان‌وِی پیرامید است و اغلب رستوران‌های (لوکس و فست‌فودها) دورتادور این پیست و در طبقه اول پراکنده شده‌اند؛ در این فودکورت می‌توانید برندهایی مثل وِندی، مک‌دونالد، کی.اف.سی، پیتزا هات، پاپ‌آیز و غیره را در طبقه همکف و سوشی کینگ، تونی روماس و دیگر رستوران‌ها را در طبقه اول بیابید.

فاصله تا مکان های مهم

پارک موضوعی سان‌وِی لاگون ۰٫۳ کیلومتر
هتل Sunway Pyramid ۰٫۵ کیلومتر
هتل Sunway ۰٫۶۵ کیلومتر

نقد و بررسی