کوالالامپور
/ /
مرکز خرید آلاماندا پوتراجایا کوالالامپور
مرکز خرید آلاماندا پوتراجایا کوالالامپور

مرکز خرید آلاماندا پوتراجایا کوالالامپور

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت https://www.alamanda.com.my/
آدرس Jalan Alamanda, Presint ۱, ۶۲۰۰۰ Putrajaya, Wilayah Persekutuan Putrajaya, Malaysia

آلاماندا پوتراجایا به واسطه موقعیت عالی که در مرکز بخش اداری کوالالامپور دارد، بیشتر مورد توجه بخش‌های دولتی و خصوصی شهر است. در فروشگاه زنجیره‌ای پارکسون درون مرکز خرید می‌توانید برندهای لباس، لوازم آرایش و لوازم جانبی مثل، استی لاودر، فسیل، تیمبرلند، کُلُری و آنا سوئی را پیدا کنید. همچنین یک سوپرمارکت با انبار سرد، برای محصولات تازه مانند گوشت، ماهی و مواد غذایی داخلی و وارداتی به قیمت معقول نیز در مرکز خرید فعالیت می‌کند. گذشته از خرید، امکانات تفریحی متعددی مانند سینماهای گلدن اسکرین با جدید‌ترین فیلم‌های جهان، مرکز بولینگ آرت پاور یا کلوپ کارائوکه سوپراستار نیز در اختیار مشتریان مجموعه هستند.

کافه‌ها، نانوایی‌ها، رستوران‌ها و کیوسک‌های غذاخوری متعدد با غذاهای غربی، تایلندی، کره‌ای، ژاپنی و مالائی مقرون به‌صرفه در خدمت مشتریان گرسنه هستند. فودکورت آلاماندا پوتراجایا با برندهای فست‌فودی مثل مک‌دونالد، کی.اف.سی، برگر کینگ و پیتزا هات در طبقه زیر همکف قرار دارد.

این مرکز خرید محل خوبی برای کسانی است که می‌خواهند در دوره اقامتشان در پوتراجایا کمی خرید درمانی کنند. آلاماندا پوتراجایا در کنار یالان آلاماندا، تنها پنج دقیقه سواری با مراکز مهم شهر مثل دفتر نخست‌وزیری، مجموعه پوترا؛ مسجد پوترا و باغ‌های گیاه‌شناسی پوتراجایا فاصله دارد.

فاصله تا مکان های مهم

کیلومتر

نقد و بررسی