کوالالامپور
/ /
برجایا هیلز کوالالامپور
برجایا هیلز کوالالامپور

برجایا هیلز کوالالامپور

معرفی

ساعت کاری
وب سایت
آدرس پاهانگ

تپه‌های برجایا یک مکان تفریحی در کوهستان واقع در پاهانگ در نزدیکی بنتونگ است که در کنار بزرگراه Karak  واقع شده. این مجموعه مسکونی در ارتفاع 820 متری رشته کوه‌ها، با الهام از کولمار تروپیکاله، یک هتل تِم دار و روستای فرهنگی فرانسوی ساخته شده است که از سبک معماری سنتی بخش فرانسوی آلزاس الهام می‌گیرد.

روستای ژاپنی یکی دیگر از جاذبه توریستی محبوب در آن حوالی است که یک چشمه آبگرم (Chateau) و زمین گلف قهرمانی دارد. آب و هوای این روستا در ارتفاعات خنک، مه آلود و آفتابی است. روستا در میان زیست بوم های پیرامون مانند جنگل های بارانی و دره های رسوبی محاصره شده است.

این جاذبه گردشگری در سال 2000 تاسیس شده، اقامتگاه تپه‌های برجایا یکی از جدیدترین اقامتگاه‌های تپه‌ای است که تا مدت ها محبوب مردم محلی و مسافران مالزی باقی خواهد ماند. تپه ها با ماشین تنها یک ساعت با کوالالامپور فاصله دارند. برجایا با ارتفاعات گنتینگ در کوه‌های تی‌تی‌وانگسا مرز جغرافیائی مشترک دارند و به همراه هم یک مجموعه خانوادگی برای گذراندن تعطیلات آخر هفته در هوای خنک را تشکیل می‌دهند.

تپه‌های برجایا مجموعه ای متنوع از فعالیت‌های تفریحی را در اختیار مسافران ساکن بوکیت تینگی قرار می دهد. میدان سوارکاری برای کودکان و بزرگسالان تنها 10 دقیقه با کولمار تروپیکاله فاصله دارد. مجموعه ورزشی، زمین گلف بوکیت تینگی و باشگاه ورزشی، مجهز به امکانات ورزشی مانند زمین تنیس، اسکواش، تنیس روی میز، باشگاه بدنسازی و بولینگ  هستند.

فاصله تا مکان های مهم

باشگاه سوارکاری بوکیت تینگی ۴٫۳ کیلومتر

نقد و بررسی