کوالالامپور
/ /
آکواریوم KLCC کوالالامپور
آکواریوم KLCC کوالالامپور

آکواریوم KLCC کوالالامپور

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۰:۰۰
وب سایت http://aquariaklcc.com/
آدرس Kuala Lumpur Convention Centre Complex, Jalan Pinang, Kuala Lumpur City Centre, ۵۰۰۸۸ Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia

آکواریوم KLCC کوالالامپور (Aquaria KLCC) یک آکواریوم با انواع گونه‌های اقیانوسی در مرکز شهر کوالالامپور مالزی است.

این آکواریوم در فضایی به مساحت 5.600 متر مربع در دو طبقه و 90 متر تونل زیر آبی، خانه بیش از 250 گونه مختلف و بیش از 5000 زیست بوم و جانوران مختلف از مالزی و دیگر نقاط جهان است. کیوسک‌های اطلاع رسانی در مورد ماهی‌ها و لاک‌پشت‌ها در بخش‌های مختلف واقع شده‌اند. این فضا شامل یک تم پارک با مساحت 460 متر مربع نیز می‌شود. بازدید از آکواریوم  KLCC مانند یک سفر از خشکی به دریاست. این سفر از ارتفاعات مه آلود آغاز می‌شود، از کنار رودخانه‌ها و از میان جنگل‌های بارانی می‌گذرد تا از فراز سواحل مرجانی به آبی عمیق دریا بپیوندد.

ایستگاه آکواریوس یک آزمایشگاه آموزشی پیشرفته است که به شکل یک فوک طراحی شده است. در این آزمایشگاه بازدیدکنندگان در سفری هیجان‌انگیز بیشتر درباره حیوانات و اهمیت بقای آنها در حفظ تعادل اکولوژیکی زمین می‌آموزند.

ایستگاه آکواریوس بر اساس باوری که به حفاظت از حیات، عشق و درک تمام زندگی دارد، کارگاه‌های آموزشی به ویژه برای آموزش کودکان و نوجوانان از 6 - 17 ساله در قالب کارآموز، برگزار می‌کند.

یکی از برنامه‌های حرفه‌ای مورد توجه مخاطبان حرفه‌ای آکواریوس، برنامه تغذیه روزانه تمام بخش‌های آکواریوم است. در این برنامه مخاطبان می‌توانند ببینند، چگونه ستاره‌های آکواریوم توسط متخصصین حرفه‌ای ما تغذیه می‌شوند.

ساعت کار: هر روز بین 10 صبح تا 8 عصر. آخرین ساعت ورودی: 7 بعدازظهر (این برنامه شامل تعطیلات آخر هفته و رسمی نیز می‌شود.).

فاصله تا مکان های مهم

پارک KLCC ۰٫۲۷ کیلومتر
برج‌های دوقلوی پتروناس ۰٫۲۳ کیلومتر

نقد و بررسی