پکن

تورها

عنوان ایرلاین اقامت قیمت از
موردی یافت نشد!

معرفی پکن

پکن پایتخت چین، پرجمعیت‌ترین کشور جهان است. این شهر با ۲۱٫۵ میلیون نفر جمعیت، بعد از شانگهای، دومین شهر پرجمعیت چین محسوب می‌شود. پکن قبل از تشکیل جمهوری خلق چین در سال ۱۹۱۱، مقر امپراطوری مینگ و کینگ بود.  این شهر مرکز سیاسی، آموزشی و فرهنگی چین است و بناهای تاریخی و نهادهای مهم دولتی و فرهنگی بسیاری در این شهر قرار دارند که بسیاری را مشتاق به تور پکن می کند. این شهر مسطح بوده و آب و هوای خشکی دارد؛ تنها ۳ تپه در پکن وجود دارد وکوه‌ها از ۳ سمت، پکن را محاصره کرده‌اند. فرودگاه بین‌المللی پکن، دومین فرودگاه شلوغ دنیا از لحاظ ترافیک مسافر است. این شهر بیش از ۳ هزار سال قدمت دارد و از مهم‌ترین جاذبه‌های تاریخی و گردشگری آن می‌توان به میدان تیان‌آمن،‌ شهر ممنوعه، معبد آسمان، گذرگاه جویانگ، ورزشگاه ملی پکن، باغ وحش پکن، نانلوزیانگ و پارک آبی المپیک اشاره کرد. آب و هوای پکن تقریبا بارانی است و تابستان‌های گرم و مرطوب و زمستان‌های سرد و خشکی دارد. بهترین زمان سفر به تور چین ماه‌های شهریور و مهر است که مصادف با «پاییز طلایی» است. در تابستان هوا بسیار گرم و آزاردهنده و در زمستان نیز آلودگی شهر به بیشترین حد خود می‌رسد.

فرودگاه ها

جاذبه ها

مراکز خرید

مطالب

۲۲ هتل لوکس که در سال ۲۰۱۸ افتتاح می‌شود
در آسیا هر روز یک هتل جدید افتتاح می‌شود و این کار باعث می‌شود که انتظار یک رونق اقتصادی در دهه آینده برای این قاره دور از انتظار نباشد.
۱۰ هتل برتر آسیا
شهرهای جذاب آسیا نقش آهنربا را در جهان توریسم دارند و خوشبختانه آسیا دارای برخی از بهترین هتل‌های دنیاست.
بهترین جاذبه‌های گردشگری آسیا در سال ۲۰۱۶ (قسمت اول)
موسسه World Travel Awards هر ساله به بهترین بخش‌های گردشگری مانند بهترین جاذبه گردشگری، بهترین شهر ساحلی، بهترین خطوط هواپیمایی و بهترین هتل جوایزی را به تفکیک قاره اهدا می‌کند.
بهترین جاذبه‌های گردشگری آسیا در سال ۲۰۱۶ (قسمت دوم)
موسسه World Travel Awards هر ساله به بهترین بخش‌های گردشگری مانند بهترین جاذبه گردشگری، بهترین شهر ساحلی، بهترین خطوط هواپیمایی و بهترین هتل جوایزی را به تفکیک قاره اهدا می‌کند.
توصیه های جذاب برای ۸ مقصد محبوب ایرانی ها
در این مطلب سعی ما بر این است که 8 مقصد محبوب ایرانیان را به تفضیل برای شما شرح دهیم:

محله ها

شان یی

شان یی