پوکت
/ /
مرکز خرید پریمیوم پوکت
مرکز خرید پریمیوم پوکت

مرکز خرید پریمیوم پوکت

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۱:۰۰
وب سایت http://www.outletmallthailand.com/our_branch/5
آدرس ۸۸۸ Mooh ۲, Koh Kaew, Phuket Town, Phuket ۷۶۱۲۰, Thailand

فروشگاه‌های پریمیوم اوت‌لت پوکت در جاده بای‌پس به لباس‌ها و تجهیزات ورزشی برند با قیمت‌های مناسب اختصاص دارند. گذشته از برندهای تایلندی، برندهای بین‌المللی مانند لاگوست، گای‌لاروچ، هاش پاپیز، وارنر بروس، پیر کاردین، ون هیوسن، لیوایز، لی، نائوتیکا، آدیداس و نایکی با تخفیف‌های باورنکردنی تا سقف 70 درصد در این مجموعه فروشگاهی طرح باز با هوای مطبوع فعالیت می‌کنند.

چند فروشگاه اسباب بازی و لباس کودک (از بن10 مشهور تا اجناس وارنر بروس) نیز در پریمیوم شعبه دارند. بزرگترین فروشگاه تخصصی گلف تایلند، گلف چلنج، با تجهیزات و لوازم حرفه‌ای فرصتی عالی برای دوستداران ورزش گلف است. همینطور فروشگاه تاچانگ مقصد نهایی کسانی است که به دنبال صنایع‌دستی و سوغاتی‌های تایلندی مانند کارد و چنگال نقره، کارهای چوبی، محصولات صدفی، کیف های دستی، سارونگ‌های پنبه‌ای و ابریشم و روسری می‌گردند.

بعضی از خریداران تصور می‌کنند نام «پریمیوم» به معنی برندهای تجاری لوکس است. اما انتظار نداشته باشید  که در اینجا لوئیس وایتون یا گوچی پیدا کنید با این حال، شما می‌توانید از 300 برند (بیش از 90٪ بین المللی) در فضای خرده فروشی 18،000 متر مربعی استفاده کنید. این مجموعه متعلق به یکی از تولیدفروشندگان و طراحان مد پیشتاز تایلند با بیش از 30 سال سابقه تعلق دارد.

فاصله تا مکان های مهم

کیلومتر

نقد و بررسی