پوکت
/ /
مرکز خرید جانگ سیلون پوکت
مرکز خرید جانگ سیلون پوکت

مرکز خرید جانگ سیلون پوکت

معرفی

ساعت کاری ۱۱:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت http://www.jungceylon.com/
آدرس ۱۸۱, Rat-U-Thit ۲۰۰ Pee Road, Patong, Kathu, Phuket ۸۳۱۵۰, Thailand

جزیره پوکت 100 سال پیش به این نام خوانده می‌شده. جزیره‌ای ثروتمند به لطف تجارت بین‌المللی و غنی به خاطر زیبایی سحرآمیز طبیعت آن. امروزه، جانگ سیلون بزرگترین و مدرن‌ترین مرکز خرید جنوب تایلند با 200،000 متر مربع مساحت در ساحل پاتونگ با ظرفیت پارکینگ 2000 خودرو و 100 نفر پرسنل است.

مجموعه خرید جانگ‌سیلون در مرکز شهر و روبه‌روی جاده بانگلا معنای خرید در پاتونگ را متحول کرده است. رابینسون، یک فروشگاه بزرگ درخشان با اجناس لوکس و گرانقیمت و سوپر مارکت بیگ و سی دو فروشگاه اصلی مجموعه هستند.

200 مغازه دیگر این بهشت خرید برندهای مشهور لباس، عینک، عینک آفتابی، لوازم آرایشی و عطر، کفش، دی وی دی، بازی های کامپیوتری، انواع مختلف تلفن‌های همراه و لوازم جانبی و کالاهای الکترونیکی را عرضه می‌کنند. علاوه بر فروشگاه‌های متنوع، یک سینمای SF با پنج سالن و یک باشگاه بولینگ با 16 خط، برای تفریح در یک روز بارانی یا فرار از روزهای گرم، مجموعه را تکمیل می‌کنند.

در مجاورت ورودی اصلی دو فروشگاه ورزشی بزرگ در کنار هم قرار دارند: سوپراسپورتز و اسپورت ورلد. می‌توانید با مقایسه قیمت‌ها بین دو فروشگاه یک خرید خوب داشته باشید. هر دو فروشگاه در سمت چپ ورودی قرار دارند. البته بیگ سی نیز بخش ورزشی دارد و در مجموعه یک فروشگاه موج‌سواری با تمام تجهیزات مورد نیاز نیز موجود است.

سینما SF با پخش چندین نوبت در روز پنج عنوان فیلم همزمان، مکانی مناسب برای لذت بردن از سینمای روز جهان همراه با پاپ کورن و کوکاکولاست. در این مجموعه می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای معقول و ارزان‌تر از غرب، به راحتی در صندلی‌های دولوکس، پریمیوم یا سوفا لم بدهید و فیلم‌های سه بعدی تماشا کنید.

در محوطه اطراف فروشگاه، در میدان پورت، بلوار سیلانگ و محوطه سینو پوکت، مجموعه‌ای از رستوران‌ها، کافه‌ها و کافی‌شاپ‌ها، غذاهای تایلندی، اروپایی، کره‌ای، ژاپنی و چینی سرو می‌کنند. محوطه سینو پوکت یک مجموعه «فضای باز» و محلی مناسب برای لذت بردن از یک وعده غذایی خوب در محیطی زیبا و چهارفصل است.

موزه و فروشگاه شل ورلد که توسط سومنوک پاتامکانتین، بنیانگذار موزه شل در راوای تاسیس شده، مکانی آموزنده و تماشایی است. که می‌توانید در آن لوازم مد، بدلیجات و حتی صدف‌های کامل بیابید که برخی از آنها بسیار خاص هستند.

فاصله تا مکان های مهم

هتل Millennium Resort Patong ۰٫۰۶۸ کیلومتر
هتل Patong Resort ۰٫۳۵ کیلومتر
هتل Patong Beach ۰٫۴۵ کیلومتر
مرکز خرید Banana Walk ۰٫۶۵ کیلومتر

نقد و بررسی