پوکت
/ /
پارک آبی splash jungle پوکت
پارک آبی splash jungle پوکت

پارک آبی splash jungle پوکت

معرفی

ساعت کاری ۰۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰
وب سایت https://splashjungle.com/
آدرس ۶۵ Soi Mai Khao ۴, Tambon Mai Khao, Amphoe Thalang, Chang Wat Phuket ۸۳۱۱۰, Thailand

سرسره‌های هیجان‌انگیز این پارک آبی مانند سرسره بومرانگو و سوپر بول یا استخر موج شش سطحی روزانه صدها گردشگر پوکت را جذب خود می‌کنند.

تیم بزرگ و بسیار حرفه‌ای غریق نجات پارک سطح امنیت پارک را بسیار بالا برده‌اند. جلیقه‌های نجات بین جوان‌ترها و کسانی که نسبت به مهارت خود در آب تردید دارند، به رایگان توزیع می‌شوند و تمام سرسره‌ها محدودیت ارتفاع دارند.

بومرنگ یکی از محبوب‌ترین و هیجان‌انگیزترین سرسره‌های پارک است. ابتدا در یک تیوب با شیب تند به سمت پائین سرازیر خواهید شد و با سرعت در لوله‌ای دیگر به سمت بالا خواهید رفت تا با یک دیوار نرم برخورد کنید.

سوپر بول با سقوط در یک لوله آبی آغاز می‌شود سپس در یک کاسه غول‌آسا چند دور خواهید چرخید تا از سوراخ زیر کاسه به درون استخر Splashdown (در اصل به معنای سقوط آزاد فضاپیما یا فرود هواپیما در آب است) سقوط خواهید کرد.

آکواریوم کودکان، استخر سرسره کودکان و سرسره‌های متعدد با ارتفاع و سرعت‌های مختلف مخصوص کوچکترها از دیگر امکانات جذاب استخر است.

پارک آبی جنگل اسپلاش در Moo 4 Mai khoa Soi 4 65 در فاصله‌ای کوتاه (با خودرو) از فرودگاه بین‌المللی پوکت قرار دارند و از 10 صبح تا 18 عصر در اختیار میهمانان هستند. هزینه ورودی برای بزرگسالان 1295 بات و برای کودکان 650 بات است. خردسالان زیر 5 سال میهمان پارک آبی هستند و ورود آنها رایگان است.

فاصله تا مکان های مهم

اقامتگاه Grand West Sands ۰٫۰۳ کیلومتر
معبد بودائی ها ۱٫۸ کیلومتر

نقد و بررسی