پوکت

معرفی

ساعت کاری ۱۷:۳۰ تا ۲۳:۳۰ به جز پنج شنبه ها
وب سایت http://www.phuket-fantasea.com/index.php
آدرس ۹۹, Moo ۳ | Kamala Beach, Kamala, Kathu, Phuket ۸۳۱۵۰

پارک فانتاسی در جزیره پوکت در زمینی به مساحت 24.30  هکتار بنا شده است. این پارک سه نقطه جذاب دارد. سالن نمایش سنتی تایلندی، یک بوفه رستوران و یک خیابان خرید. پارک با بیش از 3500 میلیون بات هزینه ساخت از بیستم دسامبر سال 1998 شروع به فعالیت کرد.

نمایش فرهنگی سنتی تایلندی با استفاده از تکنیک های بصری و افکت های ویژه مدرن به مدت هفتاد دقیقه در یک بنای تخصصی به نام «قصر فیلها» اجرا می شود. این بنای سه طبقه به تقلید از قصر سنگی فیل مربوط به دوره سوخوتای، در زمینی به مساحت 16000 متر مربع (10 رای تایلندی) بنا شده و 3000 نفر ظرفیت دارد.

بوفه رستوران Golden Kinnaree در زمینی به مساحت 5.220 متر مربع با ظرفیت پذیرائی از 4000 میهمان، یکی از بزرگترین بوفه رستوران‌های جهان به سبک معماری دوران آیوتایا (پادشاهی سیامی بین قرن چهاردهم تا هجدهم) ساخته شده.

در نهایت، دهکده فستیوال از یک خیابان خرید ، شهر بازی، یک رستوران به سبک فرانسوی و یک فست فود تشکیل شده است.

ورودی نمایش با شام بوفه برای بزرگسالان 2200 بات و برای کودکان 2000 بات هزینه دارد. ورودی نمایش بدون شام بوفه برای بزرگسالان 1800 بات و برای کودکان 1600 بات است (از نوزادانی که زیر 100 سانتی متر قد داشته باشند هزینه ای دریافت نمی شود اما در سالن نمایش به آنها صندلی اختصاصی داده نخواهد شد.)

فاصله تا مکان های مهم

ساحل کامالا ۰٫۸ کیلومتر
پارک یادبود سونامی ۱٫۵ کیلومتر

نقد و بررسی