پوکت

معرفی

ساعت کاری
وب سایت
آدرس Patong, Kathu, Phuket ۸۳۰۰۰, Thailand

پاتونگ ساحلی در خط سواحل غربی و مرکز اصلی توریسم و خرید در پوکت است. این ساحل و منطقه از اواخر دهه 80 بین توریست‌های غربی، به ویژه اروپایی‌ها محبوب بوده و هم اکنون با هتل های برند متعدد تبدیل به قبله آمال توریسم جهان شده است.

زندگی بدون محدودیت و آزاد به همراه ساحلی با زیبایی کم‌نظیر، عوامل موفقیت پاتونگ هستند. البته نباید نقش مراکز خرید، رستوران‌ها و ماساژ پای تایلندی را فراموش کرد. اما اگر واقع‌بین باشیم اینها فقط خامه روی شیرینی اصلی هستند.

ساحل 3 یا 4 کیلومتر طول دارد و معمولاً بخش میانی آن با بیشترین ازدحام روبه‌روست. حتی جای کافی برای پارک یک دوچرخه هم وجود ندارد. بخش شمالی ساحل، با فاصله‌ای اندک از اقامتگاه نووتل پوکت، با دکه‌های غذای محلی و آب زلال و آبی بسیار خلوت‌تر و آرام‌تر است. آب در بخش جنوبی و نزدیک پل همیشه زلال نیست، اما زیرپل با یک روستای ماهیگیری سنتی غافلگیر خواهید شد. صندلی‌های ساحلی ناپدید شده‌اند اما می‌توانید در ازای 200 بات چادر آفتابگیر اجاره کنید. می‌توانید از پاراسل لذت ببرید یا جت اسکی اجاره کنید و خودتان را به کشتن بدهید (این یک هشدار است.)

فعالیت‌های تفریحی ورزشی متعددی در ساحل وجود دارند که البته در مقابل تفریحات دیگر این منطقه، حاشیه (خامه روی شیرینی) محسوب می‌شوند.

اگر به دنبال تفریحاتی غیر از هیجان‌های معمول می‌گردید، جت اسکی‌سواری، پاراسل، اسکی روی آب، تیراندازی، کلاس‌های آشپزی، بولینگ، کلاس‌های نقاشی روی پارچه و کارتینگ تضمین می‌کنند که در ساحل پاتونگ همیشه کاری برای انجام دادن داشته باشید.

فاصله تا مکان های مهم

کیلومتر

نقد و بررسی