پوکت

معرفی

ساعت کاری ۰۸:۳۰ تا ۱۸:۰۰
وب سایت
آدرس ۲۳/۲ Soi Pa Lai, Tambon Chalong, Amphoe Mueang Phuket, Chang Wat Phuket ۸۳۰۰۰, Thailand

باغ وحشی خصوصی در نزدیکی منطقه موانگ و خلیج پوکت که از سال 1997 تا کنون مشغول فعالیت است.

این باغ وحش در زمینی به مساحت بیش از 48000 متر مربع (30 رای تایلندی) یکی از جاذبه‌های اصلی کشور تایلند است. نمایش‌های اختصاصی این باغ وحش از مواجهه انسان با  دست خالی با حیوانات خاص مانند ببرها، میمون‌ها و فیل‌ها دارای شهرت بین‌المللی است. باغ وحش بخش‌های تخصصی مختلفی مانند زیستگاه‌های مخصوص کروکودیل‌ها، فیل‌ها، میمون‌ها و همینطور یک باغ ارکیده و یک آکواریوم دارد.

آکواریوم کوچک باغ وحش خانه مجموعه بسیار متنوعی از ماهی‌ها و دیگر گونه‌های آبزیان آب‌های شور و آب‌های شیرین است. آبزیانی از قبیل، لاکپشت‌ها، قورباغهها، خرچنگ‌ها و انواع مارمولک. نمایشگاهی از ابزارهای ماهیگیری و تکنیک‌های ماهیگیری تایلندی و همینطور مجموعه‌ای زیبا از انواع مختلف صدف از بخش‌های دیگر آکواریوم هستند.

پارک پرندگان باغ وحش خانه انواع مختلفی از توکاها، طاووس‌ها، طوطی‌ها، شاهین‌ها، شتر مرغ‌ها و شتر مرغ‌های استرالیایی است . برخی از این پرندگان آزادانه در فضای پارک پرواز می‌کنند.

باغ وحش به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد برای تجربه ارتباط نزدیک و عکس گرفتن تحت شرایطی به برخی حیوانات نزدیک شوند. با توله ببرها عکس بگیرند و آنها را نوازش کنند. سابق بر این بازدیدکنندگان اجازه داشتند با اورانگوتان‌ها عکس بگیرند اما خطرات این کار برای انسان‌ها و البته اورانگوتان ها باعث شد که این تماس ممنوع شود.

فاصله تا مکان های مهم

خلیج دلفین ها ۰٫۳ کیلومتر
پارک سلامتی ۳٫۱ کیلومتر

نقد و بررسی