پنانگ
/ /
پارک موضوعی اسکیپ پنانگ
پارک موضوعی اسکیپ پنانگ

پارک موضوعی اسکیپ پنانگ

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰
وب سایت http://www.escape.my/
آدرس ۸۲۸ Jalan Teluk Bahang, Teluk Bahang, Penang Island ۱۱۰۵۰, Malaysia

جایگزینی جذاب برای ساحل که خیلی زود تبدیل به تفریح محبوب دوستداران کاوش و ماجراجویی در جزیره تبدیل شد. یک پارک فضای باز، اکو سیستمی با زیپ‌لاین حرفه‌ای، فعالیت‌های جنگل‌نوردی برای تمام سنین و روشی خلاقانه و سرگرم‌کننده برای دوستداران تفریح در فضای باز، به ویژه کودکان.

این پارک در سال 2012 با جاذبه‌هایی مثل سقوط آزاد از پلاتفرم پرش 20 متری، یک سرسره تیوپی و سه تاب درختی طنابی افتتاح شد.

پرش از ارتفاع 20 متری در آتان لیپ و فرود روی یک تشک بادی بزرگ و کاملا امن روی زمین. این فعالیت مختص افراد 13 سال به بالاست.

یکی دیگر از تفریحات پارک که قوانین فیزیک را به چالش می‌کشد، فلایینگ لمور است. یک مسیر  پرچالش 29 متر بالاتر از سطح زمین که برای رسیدن به انتهای آن باید از بلندترین زیپ‌لاین منطقه (138 متر طول) بر فراز دره عبور کنند. بخش آخر این مسیر پرچالش آدرنالین خون شما را به حداکثر خواهد رساند.

پارک اسکیپ ادونچر یا همان پارک موضوعی اسکیپ برای تامین نظر همه سنین چندین تاب طنابی در ارتفاعات مختلف نیز دارد. در بخش دیگر پارک می‌توانید تعادل خود را روی مسیرهای باریک امتحان کنید یا در مسابقه بالا رفتن از درخت شرکت کنید یا به کاوش در یک غار بروید! در آینده نزدیک یک پارک آبی نیز به مجموعه اضافه خواهد شد.  

ورودی برای بزرگسالان 60 رینگوت و برای کودکان 45 رینگوت است؛ پارک از سه شنبه تا یکشنبه و دوشنبه‌های تعطیل نیز فعال است. یک سرویس رایگان شاتل ساعتی از برخی هتل های یالان باتو فرینگی برقرار است. میهمانان می‌توانند با خط اتوبوس تندروی 101 نیز به پارک بروند.

فاصله تا مکان های مهم

باغ پروانه ۰٫۲ کیلومتر
موزه اسباب بازی ۰٫۸ کیلومتر

نقد و بررسی