پنانگ
/ /
موزه دوربین آسیا پنانگ
موزه دوربین آسیا پنانگ

موزه دوربین آسیا پنانگ

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰
وب سایت http://www.asiacameramuseum.com/
آدرس ۷۱ (۱st Floor, Lebuh Armenian, Georgetown, ۱۰۲۰۰ George Town, Penang, Malaysia

موزه دوربین آسیا در پنانگ از 15 ژانویه 2014 با مجموعه‌ای بیش از 1000 دوربین و تجهیزات عکاسی که به احتمال زیاد تا به حال ندیده‌اید افتتاح شد. بخش اعظم دوربین‌ها عتیقه هستند. یک مجموعه گسترده از دوربین‌های آلمانی، لِیکا و زایس، یک پروژکتور فانوس جادویی کمیاب متعلق به اوایل دهه 1900 با یک اسلاید شیشه‌ای رنگی نقاشی شده با دست  و یک دوربین صامت 35 میلی‌متری که با استفاده از روغن چراغ و چرخ‌دنده روشن می‌شود، از شاخص‌ترین آثار موزه هستند.

این موزه خصوصی تجهیزات و دوربین‌های عکاسی در طبقه دوم جاده 10 برمه و در خانه‌ای قرار دارد که در دهه 70 نانوایی کوان لوک قرار داشت. 

موزه دوربین آسیا با مجموعه شامل سری دوربین‌های کانون اس.ال.آر آنالوگ تا دیجیتال، دوربین‌های فرمت مدیوم و کل تجهیزات استودیو عکس سیو سئونگ به همراه اتاق تاریک برای دوستداران دوربین‌های عکاسی، به ویژه دوربین‌های عکاسی قدیمی و کسانی که علاقه ویژه به عکاسی و تاریخ عکاسی دارند، جذاب خواهد بود.

برای رفتن به موزه، از ترمینال اتوبوس کومتار، به سمت غرب خیابان تک سون بروید تا به جاده پنانگ برسید. به سمت راست بپیچید، در مسیر جاده پنانگ به راه خود ادامه بدهید تا به پل پیاده‌روی کومتار برسید. از جاده پنانگ وارد جاده برمه شوید و تا رسیدن به تابلوی 10 Burmah road در سمت راست به راه خود در جاده برمه ادامه دهید.

فاصله تا مکان های مهم

خیابان هنر پنانگ ۰٫۲ کیلومتر
Clan Jetties Of Penang ۰٫۴ کیلومتر

نقد و بررسی