پاتایا
/ /
مرکز خرید میموسا پاتایا
مرکز خرید میموسا پاتایا

مرکز خرید میموسا پاتایا

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت http://www.mimosa-pattaya.com/
آدرس ۲۸/۴۳-۴۴ Moo ۲ | Na Jomtien, Sattahip ۲۰۲۵۰, Thailand

امکان ندارد در جاده سوخومویت به سمت جنوب برانید و میموسا پاتایا را نبینید. در این «شهر عشق» شیک با فضایی رنگارنگ، خلاق و هیجان‌انگیز، تجربه خریدی منحصربه‌فرد خواهید داشت. میموسا جاذبه‌های فرهنگی، تفریحی و مهم‌تر از همه فرصت‌های خرید متعددی را در دل خود جا داده است. میموسا در کنار هتل آمباسادور جومتِین سیتی یک مرکز خرید و تفریح در شهر فرانسوی کولمار است.

هزینه ورودیه میموسا پاتایا برای بازدیدکنندگان خارجی 600 بات و برای بازدیدکنندگان داخلی بزرگسال 150 بات است. کودکان زیر 120 سانتی‌متر نیازی به پرداخت ورودیه ندارند. شاید این هزینه ورودی کمی عجیب به نظر برسد. اما هزینه ورودی تنها برای بازدید از چند مغازه نیست. یک فواره موزیکال در وسط مرکز خرید قرار دارد که برای یک نمایش 45 دقیقه‌ای تا دو برابر ارتفاع می‌گیرد. وقتی که نمایش در حال اجرا نیست، بازیگران معمولاً در سالن می‌مانند تا با خریداران عکس بگیرند.

یک بخش در پشت میموسا پاتایا به سرگرمی کودکان اختصاص دارد. برای برخی تورها و سواری‌های به پارک سرگرمی فان‌لند باید هزینه اندکی بپردازید. یک باغ‌وحش با امکان تماس نزدیک با حیوانات برای کوچکترها و یک سینمای شش بعدی برای نوجوانان در مرکز سرگرمی میموسا در نظر گرفته شده است.

گزینه‌های صرف غذا متنوع هستند. یک فودکورت بزرگ با انواع مختلف غذاهای بین‌المللی به همراه چندین کافه، اغذیه‌فروشی و رستوران مستقل در پارک فعالیت می‌کنند. در میموسا می‌توانید از انواع غذاهای فرانسوی، ایتالیایی، روسی، چینی و تایلندی به همراه اسنک‌ها و دسرهای متنوع لذت ببرید.

مرکز خرید میموسا مجموعه‌ای از لباس‌ها، جواهرات، صنایع دستی تایلند، اسباب‌بازی‌ها و سوغاتی‌های متنوع را عرضه می‌کند اما برند خاصی وجود ندارد. اگر می‌‌خواهید همراه با اعضای خانواده یا دوستان تفریح کنید (و شاید اجناس جالب توجه با قیمت‌های مناسب پیدا کنید) حتما به میموسا سر بزنید.

فاصله تا مکان های مهم

مرکز خرید Honda Car & Truck Dealership ۰٫۲۴ کیلومتر
هتل ۱۰۱ Holiday Suite ۰٫۲۴ کیلومتر
هتل Ambassador City Jomtien ۰٫۵ کیلومتر

نقد و بررسی