پاتایا

معرفی

ساعت کاری ۱۱:۰۰ تا ۲۳:۰۰
وب سایت http://www.mikeshoppingmall.com/
آدرس ۲۶۲ Moo ۱۰ Pattaya ۲nd Rd٫ | Banglamung, Pattaya ۲۰۱۵۰, Thailand

مرکز خرید مایک در ساحل پاتایا یکی از مراکز خرید دوگانه متعلق به گروه مایک تایلند است که مراکز خرید و اسکان متعدد دیگری در شهر را نیز در اختیار دارد. مرکز خرید بزرگتر و جدیدتر در جاده پاتایا بیچ، جنوب تقاطع جاده پاتایا کلانگ (مرکزی) قرار دارد.

طبقه همکف از یک سوپرمارکت کوچک، داروخانه، بستنی‌خوری و همینطور چند صرافی و فروشگاه‌ها و کیوسک‌های مختلف فروش لباس و محصولات محلی تشکیل شده است. طبقات فوقانی خانه مرکز خرید اصلی مایک، یک فودکورت و یک استخر شنای عمومی به ترتیب طبقه فوقانی و پشت‌بام را اشغال کرده‌اند. ورودی رو به ساحل مرکز خرید، رو به یک بیر گاردن با صحنه‌ای برای اجراهای موسیقی زنده باز می‌شود.

در مرکز خرید مایک کالاهایی مانند لباس‌های ساحلی و مایو و تی‌شرت‌های چاپی به همراه سوغاتی‌های کلاسیک مانند مجسمه‌های بودا، فیل‌های کنده کاری‌شده و فانوس‌های سنتی به فروش می‌رسند. در بخش اوتوپ (OTOP) می‌توانید صنایع دستی محلی و اسنک‌های متنوع پیدا کنید.

گذشته از کالاهای مد و سوغاتی‌ها که عمده مرکز خرید را به خود اختصاص داده‌اند، کالاهای متعدد دیگری مانند اثاثیه منزل و تکنولوژی نیز در بازار یافت می‌شوند. مرکز خرید مایک با دکه‌های ردیف شده در کنار هم شباهت فراوانی به مرکز خرید مشهور MBK در بانکوک دارد. در چنین بازاری قدرت چانه‌زنی تاثیر زیادی در تعیین قیمت اجناس دارد اما اگر تخفیف بالای 20 درصد می‌‌خواهید باید از یک جنس سه تا یا بیشتر بخرید.

در طبقه فوقانی این مرکز خرید 5 طبقه یک فودکورت با غذاهای سریع و آسان مانند سوپ نودل و سالاد پاپایا با قیمت‌های نازل حدود 50 بات قرار دارد.

در خرید محصولات برند از مایک مراقب باشید، زیرا احتمال تقلبی بودن اجناس وجود دارد، اما اگر به دنبال خرید سوغاتی ارزان هستید،جایی بهتر از مرکز خرید مایک در پاتایا پیدا نمی‌کنید.

فاصله تا مکان های مهم

مرکز خرید Michelle Tailor ۰٫۱۲ کیلومتر
مرکز خرید The Avenue ۰٫۴۵ کیلومتر
هتل View Talay ۶ ۰٫۵۵ کیلومتر
هتل Sunshine ۰٫۷۵ کیلومتر

نقد و بررسی