پاتایا
/ /
مرکز خرید سنترال مارینا پاتایا
مرکز خرید سنترال مارینا پاتایا

مرکز خرید سنترال مارینا پاتایا

معرفی

ساعت کاری ۱۱:۰۰ تا ۲۳:۰۰
وب سایت
آدرس ۷۸/۵۴, Moo ۹, Pattaya ۲nd Road | Nong Prue, Pattaya ۲۰۱۵۰, Thailand

سنترال مارینا، یکی از اصلی‌ترین مراکز خرید بخش شمالی، در جاده دوم پاتایا مجموعه‌ای سرپوشیده از فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، بیگ سی و سینما SFC است. این مرکز خرید قدیمی و محبوب را نباید با مرکز خرید مدرن و جادار سنترال فستیوال اشتباه گرفت.

این مرکز خرید خانه شعبه پرچمدار سوپرمارکت بیگ سی  و سینما SFC است. بیگ سی با انواع مختلف محصولات از مواد غذایی گرفته تا لوازم خانه در خدمت مشتریان است.  تقریبا هر چیزی که برای خانه نیاز دارید در اینجا پیدا می‌شود.

سینما SFC در طبقه سوم بنای اصلی یکی از سه سینمای بزرگ پاتایا پس از سینماهای مراکز خرید سنترال فستیوال و آوینیو شاپینگ است.

سنترال مارینا خانه فروشگاه‌ها و رستوران‌هایی است که بسیاری از آنها در مراکز خرید دیگر یافت نمی‌شوند. انواع مختلف اجناس از دارو و لوازم بهداشتی گرفته تا لباس در این مرکز خرید یافت می‌شوند. برندهای اصلی لباس سنترال سنتر باتا، لی جینز و لی‌وایز به همراه برندهایی با شهرت کمتر و محصولات مرغوب هستند.

 فضای مرکزی طبقه اول به پشت‌بام و سوپرمارکت راه دارد. مغازه‌های و کیوسک‌های کوچک متعددی با انواع کالاها از لباس گرفته تا سوغاتی در اطراف پراکنده هستند. برای دیدن تمام اجناس تنها باید یک دور سریع در این مرکز خرید دوطبقه بزنید.

غذاخوری‌های سنترال مارینا به چندین رستوران فست‌فود در بیرون ساختمان مانند کی.اف‌.سی و پیتزا هات به همراه ماشین‌های فروش نوشیدنی و غذا و یک بیر گاردن محدود می‌شوند. داخل مرکز خرید فود زون با غذاخوری‌های محبوبی مثل رستوران ژاپنی فوجی و رستوران MK با هات پات‌های تایلندی قرار دارند.

سنترال سنتر در جاده دوم بین خروجی 2 و 3 درست بعد از هتل سیام@ سیام  و پائین جاده از آلکازار شو قرار دارد.

سنترال سنتر جدید‌ترین یا زیباترین مرکز خرید پاتایا نیست اما بیگ سی سوپرمارکت بزرگی است و این مرکز خرید گزینه‌های غذایی و خرید متعددی برای ساکنان شمال پاتایا دارد.

فاصله تا مکان های مهم

هتل Red Planet ۰٫۲۸ کیلومتر
هتل Siam@Siam ۰٫۴ کیلومتر
هتل Centara ۰٫۷۵ کیلومتر

نقد و بررسی