پاتایا
/ /
مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا
مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا

مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا

معرفی

ساعت کاری ۱۱:۰۰ تا ۲۳:۰۰
وب سایت http://www.centralfestival.co.th/en/
آدرس ۳۳۳/۹۹, Moo ۹, Pattaya Beach Road, Pattaya ۲۰۱۵۰, Thailand

این مرکز خرید به عنوان اولین مرکز خرید پاتایای مرکزی و بزرگترین مجموعه خرده‌فروشی تایلند ، تحت برند «سنترال فستیوال»، از سال 2009 شروع به کار کرد.

این مرکز خرید با مساحت 200.000 متر مربع در 7 طبقه، خانه بیش از 370 فروشگاه، 5 فروشگاه اصلی، یک مجموعه تفریحی، فروشگاه مرکزی پنج طبقه می‌شود و با هتل هیلتون پاتایا با 302 اتاق ارتباط مستقیم دارد. مرکز خرید از یک سو در خیابان فرعی نهم پاتایا بیچ (Soi 9)، از یک سو در جاده دوم پاتایا و از سوی دیگر در جاده پاتایا بیچ قرار دارد.

سنترال فستیوال پاتایا بیچ با سنترال فستیوال سنتر پاتایا متفاوت است. در واقع  سال‌های متمادی سنترال فستیوال نام دیگر بیگ سی نورث پاتایا بود، تا اینکه در سال 2016 پس از یک نوسازی گسترده سنترال فستیوال سنتر پاتایا به سنترال مارینا تغییر نام داد.

مرکز خرید سنترال فستیوال، بi عنوان مرکز خرید پرچمدار پاتایا، از محبوبیت خاصی بین اهالی پاتایا و توریست‌ها برخوردار است. این مرکز خرید با امکانات متنوع مانند فروشگاه‌های لباس با برندهای بین‌المللی، گزینه‌های خوراکی متعدد و تفریحات چهار فصل مانند سینما، بولینگ و مرکز بازی‌های آرکِید برای کودکان، استانداردهای مرکز خرید در پاتایا را بالا برده است. موقعیت عالی مرکز خرید در ساحل با نمای خارجی شیشه‌ای، چشم‌اندازی زیبا و پانورامیک از خلیج پاتایا را پیش چشم مشتریان قرار می‌دهد.

مرکز خرید سنترال فستیوال با انواع برندهای بین‌المللی لباس مانند کلوین کلاین، اسپریت، فرنچ کانکشن، آرمانی اکسچنج و غیره به روزترین مدهای لباس را در اختیار مشتریان پاتایایی و توریست‌ها قرار می‌دهد. گذشته از برندهای مختلف لباس، فروشگاه‌های متعدد دوربین، لوازم کامپیوتر و فن‌آوری، به همراه یک فروشگاه رسمی اپل در طبقه سوم در سنترال فستیوال فعالیت می‌کنند. یک هایپرمارکت بزرگ با انواع مختلف محصولات نیز 5 طبقه اول مرکز خرید را به خود اختصاص داده و یک سینمای 10 پرده‌ای و یک باشگاه بولینگ دو طبقه فوقانی را اشغال کرده‌اند. فعالیت‌های تفریحی دیگر مرکز خرید شامل مرکز آرکید ماریو‌لند برای کودکان و کیدی لند برای خردسالان می‌شود.

بهترین گزینه خوراکی مرکز خرید فودلافت است. بخشی از فودلافت به فودکورت بازار تعلق دارد و بخشی از آن به یک بوفه فضای باز. در فودلافت انواع مختلف غذاها از سرتاسر جهان با بهترین کیفیت عرضه می‌شوند. صرف غذا در این رستوران فضای باز با چشم‌انداز زیبای خلیج پاتایا دو چندان می‌شود.

فاصله تا مکان های مهم

هتل Hilton ۰٫۱۷ کیلومتر
هتل Sunshine ۰٫۴ کیلومتر
مرکز خرید Mike ۰٫۶۵ کیلومتر
هتل Hard Rock ۰٫۸۵ کیلومتر

نقد و بررسی