پاتایا
/ /
مرکز خرید اوت لت پاتایا
مرکز خرید اوت لت پاتایا

مرکز خرید اوت لت پاتایا

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت http://www.outletmallthailand.com/
آدرس ۶۶۶ Moo ۱۲ | Nongprue Subdistrict, Bang Lamung ۲۰۲۶۰, Thailand

مرکز خرید فاکتوری اوت‌لِت در پاتایا اولین مرکز پاتایا با تخفیف‌های جذاب روی برندهای گرانقیمت لباس محبوبیت ویژه‌ای بین ساکنان پاتایا و توریست‌ها دارد. در این مرکز خرید فروشگاه‌های کافی متناسب با سلیقه همه اعضای خانواده یافت می‌شود و در چهار فصل سال محیطی جذاب و شاد دارد. مرکز خرید اوت‌لت در گوشه جاده تِپ پراسیت و جاده سوخومویت در پاتایای جنوبی طراحی زیبا با یک پیاده‌روی زیبا از میان درختان نخل و رنگ نارنجی گرم خود حال و هوای مدیترانه‌ای را زنده می‌کند.

مرکز خرید اوت‌لِت به دو بخش مرکز خرید و مرکز مد پریمیوم فشن تقسیم می‌شود.

مرکز خرید اوت‌لِت یک مرکز خرید دو طبقه سرپوشیده با برندهایی بین‌المللی مانند لی‌وایز، کَمل اکتیو و وارنر بروس، و دکه‌های متعدد در مرکز محوطه جلوی ورودی با انواع کالاها و امکان چانه زدن است. این مرکز خرید بهترین جا برای خرید مایو و لباس‌های ساحلی برای تمام اعضای خانواده‌هاست و در پائین‌ترین طبقه یک فروشگاه بزرگ لباس کودک دارد. در فروشگاه‌های مد بانوان مدهای فصلی برندهای مشهور با قیمت کامل و لبا‌س‌های خارج از فصل با تخفیف قابل ملاحظه به فروش می‌رسند.

مرکز خرید پریمیوم فشن یک خیابان خرید فضای باز با انواع مختلف برندهای مشهور بین‌المللی و تخفیف‌های جالب توجه روی محصولاتی مانند لباس ورزشی، تجهیزات گلف و زیورآلات مد است. برندهای مشهوری مانند سامسونت، نایکی، آدیداس، اسپیدو و کروکز در این بازار فعالیت می‌کنند. البته تمام محصولات شامل تخفیف نمی‌شوند اما می‌توان گفت که اغلب محصولات دست‌کم 50 درصد ارزان‌تر از قیمت اصلی هستند. در انتهای خیابان خرید پریمیوم فشن، فروشگاه گلف بزرگ وانابی تایگر وودز در بنای جداگانه قرار دارد. محصولات برندهای تیتلیست و تایلور نیز در همین خیابان فروشگاه دارند.

مرکز خرید اوت‌لِت به بزرگی مراکز خرید دیگر پاتایا به ویژه سنترال فستیوال نیست اما با توجه به تخفیف‌ها و تنوع محصولات باب سلیقه تمامای اعضای خانواده مشتریان خاص خود را دارد. چند رستوران ازقبیل یک رستوران تایلندی و یک رستوران مخصوص انواع برگر و هات‌داگ نیز در مجموعه فعال هستند اما اوت‌لِت واقعاً یک مرکز خرید لباس با تخفیف‌های جذاب است.

فاصله تا مکان های مهم

مرکز خرید Tesco Lotus South Pattaya ۰٫۴ کیلومتر
مرکز خرید Big C South Pattaya ۱ کیلومتر
دنیای زیر آب ۱٫۷ کیلومتر

نقد و بررسی