پاتایا

معرفی

ساعت کاری ۱۱:۰۰ تا ۲۳:۰۰
وب سایت http://www.pattayanightbazaar.com/
آدرس Pattaya Sai ۲ Road, Pattaya, Thailand

بازار شبانه پاتایا یک مرکز تفریحی سرپوشیده راحت با سیستم تهویه مطبوع در بازار خیابانی تایلند است. در اینجا می‌توانید بدون دغدغه و کلافگی که گه‌گاه در مراکز خرید دیگر جانتان را به لب می‌رساند لباس‌های تابستانی و سوغاتی بخرید.

گاهی بازارهای فضای باز شهر در گرمای روز غیرقابل تحمل می‌شوند، اما بازار شبانه پاتایا به شما فرصت می‌دهد به دور از گرما و شلوغی در فضای مناسب بین دکه‌ها و در فضایی با روشنایی و تهویه مطبوع کافی گردش و خرید کنید.

اجناس بازار شبانه شامل انواع تی‌شرت، زیرپوش مردانه، شورت، شلوار جین، کیف، چمدان، عینک آفتابی، صابون‌های معطر و دیگر لوازم حمام، کلاه، روسری، کفش و انواع کوزی (کاورهای خنک‌نگهدارنده نوشیدنی) می‌شود.

برچسب قیمت‌‌ها (در صورت وجود) بسیار ارزان هستند و با چانه زنی مناسب ارزان‌تر هم می‌شوند. کیفیت اجناس در اینجا از بسیار خوب تا کاملاً تقلبی متفاوت است. بر خلاف دیگر مراکز خرید پاتایا، در بازار شبانه خبری از گزینه‌‌های غذایی متعدد نیست.

با وجود اینکه تابلوی بازار رو به جاده دوم پاتایا نشان می‌دهد که اینجا یک بازار شبانه است اما در واقع بازار در تمام طول روز نیز باز است. این بازار به نام «بازار ساخت تایلند» نیز شناخته می‌شود، که با توجه به کالاهای بازار چندان صحیح به نظر نمی‌رسد.

بازار شبانه پاتایا در جاده پس از سنترال فستیوال پاتایا قرار دارد. فضای پارک آن بسیار کوچک است و جای کافی برای وسایل نقلیه بزرگتر از موتور را ندارد.

فاصله تا مکان های مهم

هتل The Bayview ۰٫۰۸۹ کیلومتر
هتل Bay Breeze ۰٫۱۷ کیلومتر
هتل Hilton ۰٫۲۱ کیلومتر
مرکز خرید مایک ۰٫۶ کیلومتر

نقد و بررسی