پاتایا

معرفی

ساعت کاری ۱۱:۰۰ تا ۲۳:۰۰
وب سایت http://www.ripleysthailand.com/
آدرس ۲۱۸ Beach Rd, Muang Pattaya, Amphoe Bang Lamung, Chang Wat Chon Buri ۲۰۱۵۰, Thailand

یکی از مشهورترین موزه‌های خانوادگی دنیا با جاذبه‌های توریستی که در اصل به ایالت متحده آمریکا تعلق دارند. بیش از 300 مجموعه منحصربه‌فرد از عجایب هارمونی بین زیبایی‌ها، شگفتی‌ها و ناشناخته‌هاست.

در بخش بعدی "طلسم ریپلی" به کابوسی پای خواهید گذاشت که بدترین ترس‌هایتان را زنده می‌کند. با شنیدن افسانه این خانه جن‌زده 80 ساله مو بر تنتان راست خواهد شد. شبیه سازی وقایع با بازیگران زنده و افکت‌های صوتی و نوری جذاب نفستان را خواهد برید تا جایی که آرزو کنید زودتر از این خانه خلاص شوید.

در "فریاد ریپلی در تاریکی"، دلقک‌های دیوانه، دزدان مقبره مخوف، توهمات و تصاویر دهشتناک همراه با فریادهای ریپلی شما را با کابوسی روبه‌رو خواهند کرد که فراموش کردنش هفته‌ها طول خواهد کشید.

سالن نمایش متحرک 9DX ریپلی جایی است که می‌توانید با کمک افکت‌ها و حرکت این شبیه ساز مرموز خودتان را بخشی از فضای قصه فرض کنید. یک پرده بزرگ، سیستم صوتی دیجیتال، صندلی‌هایی که در هشت جهت مختلف تکان می‌خورند وعینک‌های سه بعدی ویژه به همراه 9 افکت مختلف تجربه‌ای عمیق را برای تماشاگران به ارمغان می‌آورند.

همچنین می‌توانید به سفری تخیلی در "هزارتوی بی‌نهایت ریپلی" بروید. جایی که در 16 اتاق مختلف، افکت‌های نوری خلاقانه، اصوات مختلف، اتمسفر متفاوت با افکت‌های پیشرفته و موسیقی متناسب با فضا شما را به توهمات مختلف دچار خواهند کرد.  هزارتو ادراک شما را به چالش می‌کشد، تمام حواستان را تحریک می‌کند و باعث می‌شود که به واقعیت شک کنید.

چالش هزارتوی لیزری والت (Vault Laser Maze Challenge™) یک رخداد زمان‌بندی شده است. هر چه زمان کمتری صرف کنید امتیاز بهتری به دست می‌آورید. در بخش Beam Buster برای امتیاز بالاتر باید از نینجای درونتان کمک بگیرید و با واکنش‌های سریع تر و مانورهای دقیق در فضایی محدود و پر از شعاع‌های لیزر، لیزرهای بیشتری را بشکنید.

پس از این همه هیجان می‌توانید به بازدید مجسمه‌های مومی لوئیس توساد، مجموعه‌ای از 60 مدل از مشاهیر ورزشی، موسیقی، سینما و سیاست بین‌المللی و تایلندی، بروید.

فاصله تا مکان های مهم

هتل Royal Palace ۰٫۴ کیلومتر
هتل Mercure ۱ کیلومتر
کوه Phra Tamnak ۲٫۴ کیلومتر

نقد و بررسی