پاتایا

معرفی

ساعت کاری ۰۹:۰۰ تا ۱۷:۳۰
وب سایت http://underwaterworldpattaya.business.site/
آدرس ۲۲/۲۲ Moo ۱۱, Sukhumvit Rd٫, Bang Lamung ۲۰۲۶۰, Thailand

هیجان‌انگیزترین آکواریوم پاتایا، جهان زیرآب بخشی از اعماق اقیانوس را در یک مجموعه به نمایش می‌گذارد که شما را از سواحل ماسه‌ای به حوضچه‌های سنگی کم عمق با صخره‌های مرجانی رنگارنگ و دل اقیانوس جایی که آبزیان شکارچی و شکار در کنار هم زندگی می‌کنند. همانطور که در تونل شفاف 100 متری به سمت اعماق حرکت می‌کنید از تصاویر زنده شکار و زندگی لحظه به لحظه آبزیان لذت ببرید، و انواع مختلف آبزیان رنگارنگ ساکن عمق اقیانوس را بشناسید.

این آکواریوم 2500 گونه آبزی از قبیل، کوسه‌ها، اترهای دریایی (سمور دریایی)، ماهی‌های برق‌دار و گونه نادر ماهی shovelnose (گونه‌ای از ترکیب کوسه و ماهی پهن برقی) دارد که 200 گونه آن بومی و باقی از دیگر نقاط جهان هستند.

" حوضچه لمس" جایی که می‌توانید کوسه‌های بامبو، خیارهای دریایی، لاک‌پشت‌ها، پهن ماهی‌های آبی خالدار، ستاره ماهی و خرچنگ‌های واقعی را لمس کنید. "نمایشگاه تپه‌های مرجانی" شما را به تماشای مرجان‌های رنگارنگ و همزیستی گیاهان دریایی مختلف با شقایق‌های دریایی و ماهی‌ها روی آنها می‌برد. تونل زیر آبی به عمق جهان زیر اقیانوس می‌رود جایی که شکارچیانی مانند کوسه‌ها، پهن ماهی‌های برق دار، ماهی‌های shovelnose، گروپرهای غول آسا (نوعی ماهی شکارچی مناطق گرمسیری) به دنبال شکار می‌گردند. "مخزن کشتی شکسته" در انتهای تونل، با نمایش مجموعه‌ای از ماهی‌های یافت شده در سواحل پاتایا این سفر را به پایان می‌برد.

فاصله تا مکان های مهم

کوه Phra Tamnak ۵٫۹ کیلومتر
زمین گلف Green Way ۰٫۸ کیلومتر

نقد و بررسی