مارماریس

معرفی

ساعت کاری ۰۸:۳۰ تا ۰۰:۰۰
وب سایت http://marmaris.info/about/marmaris-museum/
آدرس Tepe Mah٫ Kale Ici Marmaris Merkez, Marmaris, Marmaris, Turkey

موزه مارماریس درون قلعه مارماریس قرار دارد. بنایی تاریخی که در مرتفع‌ترین نقطه محله قدیمی مارماریس بنا شده و می‌توانید از آنجا منظره‌ای کم‌نظیر و چشم‌نواز از دریا و شهر زیر پاهایتان ببینید. بالا رفتن از تپه چندان سخت نیست و اقامتگاه‌های کوچک و ظریف بین راه برایتان جالب توجه خواهند بود. به علاوه می‌توانید روی تپه بایستید و به منظره مارماریس رویایی در پشت سرتان خیره شوید.

خود موزه مارماریس اطلاعات چندانی درباره محلی که برای تماشایش آمده‌اید به شما نمی‌دهد. اما برای دوستداران تاریخ و فرهنگ بناهای تاریخی جالب توجه و آموزنده خواهد بود. پس قیمت 5 لیره برای هر نفر معقول به نظر می‌رسد و تماشای کل مجموعه بیشتر از یک ساعت زمان نمی‌برد. خود قلعه نمونه یک شاهکار معماری است و مناظر شاهکار و کم‌نظیر از پنجره‌ها و تراس‌های آن شما را مبهوت خواهد کرد. این نقطه محلی خوب برای گرفتن چند عکس منظره است. می‌توانید در کافه‌های اطراف استراحت کنید .

نماهای زیبای خود قلعه، کنگره‌های مستحکم و برج‌های آن کاملاً ارزش بازدید از این مکان را دارد. خود موزه نیز حاوی قطعات و بازمانده‌های باستانی و تاریخ زیبایی است که از دیدن آنها لذت خواهید برد.

این مجموعه شامل مصنوعات کشف شده در Knidos باستانی، در ارتفاعات غرب شبه جزیره رشادیه، مجموعه‌ سکه‌های هلنی، رومی، مهرها و چراغ‌های نفتی و سفالینه‌های کشف شده در گورهای عثمانی می‌شود.

شاید اتاق کیندوس با مناظر زیبا از زندگی در این بندر مهم، جایی که مجسمه آفرودیت اثر مجسمه‌ساز شهیر یونانی پراکسیتلز کشف شد و جهان را در حیرت فرو برد، و جای پای سنت پائول در آخرین سفرش به روم، وقتی که به انتظار باد موافق ایستاده بود، جذاب‌ترین نقاط موزه باشند.

در ماه‌های آپریل تا اکتبر موزه هر روز  از ساعت 9:00 صبح تا 19:00 عصر و در طول ماه مارچ با ورودی 8 لیر ترکیه از ساعت 8:00 تا 17:00 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

فاصله تا مکان های مهم

قلعه مارماریس ۰ کیلومتر
بازار بزرگ ۰٫۳ کیلومتر

نقد و بررسی