لنکاوی

معرفی

ساعت کاری
وب سایت
آدرس Jalan Ulu Melaka, Langkawi ۰۷۰۰۰, Malaysia

بلندترین کوه لنکاوی، گونونگ رایا با 880 متر ارتفاع و جنگل‌های تنک آن خانه حیات وحشی متنوع با میمون‌های لیف، روبا‌ه‌های پرنده، میمون‌های ماکاکو، سنجاب‌ها، عقاب‌های کوهستانی، عقاب‌های دریایی شکم‌سفید و نوک‌شاخی‌ها (هورن‌بیل) است. بر اساس باورهای محلی، این کوه در واقع یک غول طلسم شده به نام مات‌رایاست که زمانی در این جزیره زندگی می‌کرده است.

30 دقیقه رانندگی از میان مناظر بدیع و دیدنی شما را به قله گونونگ رایا با چشم‌اندازهای عالی می‌رساند. قله کوه یک تخته‌سنگ عظیم گرانیتی است که منظره‌ای 360 درجه از لنکاوی، جزایر کوچک مجاور و دریای آندامان را پیش چشمان شما به تصویر می‌کشد. همچنین یک پارک کوچک، یک موزه، یک برج کنترل ماهواره و اقامتگاه دی کوکونات هیل لنکاوی، مناسب برای کسانی که به دنبال یک تعطیلات آرام در لنکاوی هستند، فضای قله را جذاب‌تر می‌کند.

اقامتگاه شامل یک مرکز اسپا، و یک برج دیده‌بانی هشت طبقه می‌شود که بازدیدکنندگان می‌توانند با پرداخت 10 رینگوت از مناظر بالای برج لذت ببرند. رستوران ویتنامی ویتلانگ یا رستوران ایتالیایی فاره در لا توره، در مجموعه اقامتگاهی دی کوکونات هیل برای صرف غذا در این فضای زیبا در اختیار شما هستند.  این کوهستان یکی از مسیرهای جنگل‌نوردی محبوب دوستداران طبیعت نیز هست. اگر تپه‌نورد حرفه‌ای نیستید حتماً با یک تور طبیعت‌گردی همراه شوید. بهترین زمان برای رفتن به گونونگ رایا بین ماه‌های نوامبر و مارچ است. زمانی که آسمان معمولاً صاف است و خبری از باران نیست.

فاصله تا مکان های مهم

کیلومتر

نقد و بررسی