لنکاوی
/ /
پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی
پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی

پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی

معرفی

ساعت کاری ۰۸:۳۰ تا ۱۸:۰۰
وب سایت https://langkawiwildlifepark.com/
آدرس Lot ۱۴۸۵ Jalan Ayer Hangat, Langkawi ۰۷۰۰۰, Malaysia

پارک حیات‌وحش لنکاوی یک محیط حفاظت شده حیوانات 20234 متر مربعی در حاشیه Jalan Ayer Hangat است که رسماً از سال 2002 آغاز به کار کرد. این باغ گرمسیری که به بهشت پرندگان نیز مشهور است خانه بیش از 2500 پرنده زیبا از 150 گونه مانند قناری، جغد، عقاب، توکا، نوک‌شاخی و فلامینگو است. این لانه پرندگان بزرگ، یک آبشار مصنوعی 15 متری و یک فروشگاه معاف از مالیات دارد و تورهای منظم غذا دادن به حیوانات برگزار می‌کند.

پارک حیات‌وحش لنکاوی خانه 1500 پرنده آزاد در محیط‌های مجزایی  است که تا حد امکان مشابه زیستگاه‌های طبیعی هر کدام از گونه‌ها طراحی شده. به عنوان یکی از جاذبه‌های توریستی محبوب و پای ثابت برنامه تورهای پولائو لنکاوی (جزیره اصلی) پارک سرپوشیده این مجموعه حتی در روزهای بارانی، مجموعه مشتاقان زیادی را به خود جذب می‌کند.

پارک حیات‌وحش لنکاوی با تورهای روزانه غذا دادن به حیوانات یک مقصد ایده‌آل برای خانواده‌های گردشگر است. در این تورها می‌توانید تحت نظارت متخصصین باتجربه به میمون‌ها، گوزن‌ها، عقاب‌ها و پلیکان‌ها نزدیک شوید.

فروشگاه‌های متعددی در مجموعه، مانند منطقه معاف از مالیات، کیوسک سوغاتی و فروشگاه کریستال مشغول به کار هستند. پشت گالری می‌توانید نمایشگاهی بزرگ از ظروف و زینت‌آلات دست‌ساز و کریستال خام از برزیل و چین را مشاهده کنید. کارکنان فروشگاه بسیار خوشحال می‌شوند تا به پرسش‌های شما درباره خواص درمانی و فواید کریستال‌ها پاسخ دهند.

پارک حیات‌وحش لنکاوی هر روز از ساعت 8:30 تا 18:00 فعال است. ورودی پارک برای بزرگسالان 39 رینگوت و برای کودکان 22 رینگوت هزینه دارد.  هزینه ورودی برای بازدیدکنندگان دارای MyKad (کارت شناسایی مالایی) معتبر، به ترتیب 24 و 16 رینگوت است.

فاصله تا مکان های مهم

گالری Perdana ۲٫۱ کیلومتر

نقد و بررسی